Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a tapasztalatok a pénzügyi...

Mik a tapasztalatok a pénzügyi tanácsadó és hasonló szakmákról? Meg lehet ezekből élni?

Figyelt kérdés
Én az ilyen fearelj be embereket, tukmálj rá szerződéseket másokra, piramis elven működő, 22 évesen milliomos lehetsz típusú munkákat életképtelennek tartom... De rengeteg van belőlük, és ha annyira nem menne, nem lenne ennyi. Plusz van egy haverom aki egy ilyen miatt hagyta ott az egyetemet, ha akkora szar lenne csak nem cseréli be az egyetemre...
2011. okt. 12. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy igazi pénzügyi tanácsadónak gazdasági végzettsége van egy jobb egyetemről + sok éves TAPASZTALATA a pénzügyekben.


Minden más kamu...

2011. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amit a érdésben és a kifejtésben írtál két különböző dolog. Amiből meg lehetne élni kérdésed vonatkozik az Multi-level-marketing (MLM) amihez sok rábeszélhető ismerős kell. A páromat is be akarta szervezni egy haverja, aki azóta vagy 100ezret bukott rajta... annak az volt a lényege hogy "nagyon jó minőségű" árukat árultak nagyon drágán "de megéri mert sok" te kpasz egy virtuális irodát a cégtől és ezeket az árukat neked meg kell venni és eladni, később pedig magad alá beszervezni embereket akiknek szintén meg kell venni az árut és az ismerőseiknek eladni... és az ő bevételükből, meg amit te eladsz kaptál volna %. (más kérdés az hogy a tea 5000ft feletti áron volt)

szóval az MLM-hez sok rábeszélhető (és nem csóró) ismerősöd kell hogy legyen, és akkor bevállik... máskülönben csak vesztesz rajta

2011. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami MLM-ről te beszélsz, az más, de a végén jól fejtetted ki, sok pénzes ismerős kell hozzá.


Viszont a pénzügyi tanácsadói cégeknél a kérdező ugyanarról beszél, de egy elég általánosított világképpel.

Tényleg lehet fiatalon többszázezret keresni, példának ott van több fiókvezető ismerősöm, akik több, mint félmilliót keresnek, tehát lehetséges.


A rátukmálás pedig baromság, minek beszéljek rá valakit egy megtakarításra, ha úgysem tudja fizetni, mert akkor én szépen visszafizethetem a jutalékomat, és nem jutottam előrébb. Nálunk nem a meggyőzés, hanem a közös véleményrejutás a cél, hiszen élethosszig tart a szerződésünk, onnantól mi intézzük a pénzügyeit, és ha később nem elégedett az ügyfél, akkor nem ért az egész semmit.


Továbbá mivel jó munka, nem egy irodában vagy szalagnál robotolsz, te osztod be az idődet, és újabb embereket ismerhetsz meg, és ráadásul segíthetsz nekik.


Szerintem a hálát látni az arcukon felér mindennel. Ma is felhívtam egy asszonyt, akinek a hitelfelvevésben kell segítség, már a telefonban azt háromszor megköszönte, hogy felhívtam.


Ha valakinek nagyon jól megy, akkor megértem, hogy abbahagyja az egyetemet, de mivel nehéz munka, ezért egy kezdőnek sem érdemes búcsút venni az egyetemtől, hiszen sokan csak később jönnek rá, hogy ez nem nekik való.

2011. nov. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azóta mi van az ismiddel?

Bejött neki a dolog,hogy a sulit otthagyta?

Szerintem működhet csak tudni kell jól csinálni,nem tukmálni mert akkor el se szabad kezdeni.

Én is MLM-zek mellékesben de soha nem tukmáltam.

Valakit nem érdekel!Következőt s'il vous plait

2012. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!