Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Au-pairkedés Olaszországban?

Au-pairkedés Olaszországban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olaszországban szeretnék au-pairkedni. Mindegyikről (élet Olaszországban és au-pairkedés) szívesen olvasok javaslatokat, tapasztalatokat és tippeket! Imádom az olasz kultúrát, embereket, nyelvet, és később is szeretnék kint lakni. Ezért is gondoltam, hogy ez egy jó alap lenne. A külföldi munka nem ismeretlen már annyira, mert a tavaszt animátorként töltöttem Egyiptomban. Előre is köszönök minden ötletet, beszámolót!!!:) (Mennyi pénzt lehet ezzel ott jellemzően keresni, mennyire van szükségem induláshoz, szabadidőtöket hol töltöttétek, barát-vagy inkább családtag lettetek? stb...)
2011. okt. 13. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Inkább prostinak menj ki egy bárba.
2011. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezért hasznos volt kommentelned;)
2011. okt. 13. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Olaszország gyönyörű, én is oda terveztem menni, de nagyon kevés pénzt ajánlanak aránytalanul sok munkáért az olasz családok. Pontos összeget nem tudok mondani, de átlagban 200, max 300 eurót havonta.


Én így Svájcba kerültem.


Ha érdekel a téma, javaslom, gyere a hoxa fórumra, elég sok au pair "jár össze" ott, és mindenféle témákat vesézgetünk. Kérdezhetsz is bátran, biztos, hogy illetékesek fognak válaszolni. :)


[link]

2011. okt. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:-))!! És tetszik Svájc?
2011. okt. 15. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!