Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha mondjuk dolgozok az EU-n...

Ha mondjuk dolgozok az EU-n belül például 5 évet Nagy-Britanniában,5 évet Olaszországban,5 évet Franciaországban, és szépen lassan itt is meg ott is dolgoztam és tegyük fel elértem a nyugdíj korhatárt, akkor kapok nyugdíjat egyáltalán?

Figyelt kérdés
Minden ország ahol dolgoztam (legálisan mindig) fog nekem egy kis nyugdíjat fizetni? (mert ügye adót mindenhol fizettem)
2011. szept. 27. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. De mindenhonnan elég keveset fogsz kapni
2011. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, h ez így fog működni. Szerintem majd ahol megkéred a nyugdíjadat, ott összeadják majd ezeket az éveket, és egy helyről jön majd csak a nyugdíj, nem??

Amúgy meg, nem tudom hány éves vagy, de 30ig tuti nem érdemes ezen gondolkodni, nem tudhatjuk,lesz-e egyáltalán nyugdíj...és utána is, szerintem érdemesebb magadnak gyűjtögetni, nem az államban bízni...persze Nagy-Britanniában és Fro-ban lehet bízni, de hogy mi lesz majd Spo-ban, Görögo-ban, Olaszo-ban, Portugáliában, meg itt nálunk pl...lesz-e nyugdíj...???

2011. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!