Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthoni munka, feljelentés?

Otthoni munka, feljelentés?

Figyelt kérdés
Ha valaki otthoni munkát kínál (borítékolás, gépelés, fordítás) és ennek ellenében pénzt kér (1000ft ot) akkor én mennék valamira ha feljelentem?
2011. okt. 16. 22:52
 1/8 anonim válasza:
100%

a, Miért akarod feljelenteni?

b, És mégis hogyan tudnád bizonyítani?

2011. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az sosem valós munka,ha pénzt kérnek előre.Főleg ilyen borítékolásnál.
2011. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már rájöttem, hogy nem valós.

Azért akarom feljelenteni, mert én elküldtem az 1000 ft ot és nem kaptam semmit. Bizonyítani... az email ek megvannak és az utalásról a papír is. Valaki kicsit konkrétabban? Köszönöm :)

2011. okt. 17. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Probálkozhatsz feljelentéssel de szerintem nem lesz eredménye.

Alap hogy munkáért nem fizetünk. Könyveld el tanulopénznek. Az milyen lenne ha egy gyárba kérnének az emberektől havi 10ezret hogy ott dolgozhassanak? Egy ismerősöm emailt továbitott 3000 fizetett be mert hogy az email cimet fent kell tartani és milyen email cím volt? freemailes. Hát én helyből kiröhögtem. Persze ö is bukott. Másik ismerösömnek otthon végezhetö munka, cigarette töltés havi 100 ezerért. ki hiszi ezt el? nevetségesek. Ha tudsz rendes munkát keress ha meg erre nincs lehetőséged akkor olyat amiért nem kell fizetni.

2011. okt. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Probálkozhatsz feljelentéssel de szerintem nem lesz eredménye.

Alap hogy munkáért nem fizetünk. Könyveld el tanulopénznek. Az milyen lenne ha egy gyárba kérnének az emberektől havi 10ezret hogy ott dolgozhassanak? Egy ismerősöm emailt továbitott 3000 fizetett be mert hogy az email cimet fent kell tartani és milyen email cím volt? freemailes. Hát én helyből kiröhögtem. Persze ö is bukott. Másik ismerösömnek otthon végezhetö munka, cigaretta töltés havi 100 ezerért. ki hiszi ezt el? nevetségesek. Ha tudsz rendes munkát keress ha meg erre nincs lehetőséged akkor olyat amiért nem kell fizetni.

2011. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezeknél már csak az a jobb, mikor LÉGI FOLYOSÓ TAKARÍTÁS-ra keresnek embereket és jelentkeznek is XD a Redbull szárnyakat aaaad!
2011. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Egyébként megvan a bankszámlaszáma és a rendörség abból ki tudja nyomozni, hogy ki is volt pontossan, nem? Már ha feljelenteném.
2011. okt. 17. 12:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, feljelentheted.

Igen, van értelme és megnyernéd a pert.


Az email és az utalásról küldött bizonylat bizonyítékként felhasználható, és igen, a bankszámlaszám alapján tudják keresni a tulajdonost.


Hajrá, szurkolok.

2011. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!