Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ingatlanértékesítő munka?

Ingatlanértékesítő munka?

Figyelt kérdés
Az OPEN HOUSE keres embert, nem ismerem közelebbről a céget sem a szakmát. Viszont sok rosszat hallok az ingatlanosokról. Van valakinek tapasztalata? Sajnos túl sok lehetősége nincs felénk, érdekes, pörgős melónak tűnik de a negatív előítéletek miatt szeretném a szakmában dolgozók véleményét is megismerni!
2011. okt. 18. 12:49
 1/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem inkább a Duna House -hoz menjél. Én dolgoztam náluk, igaz nem ingatlanértékesítőként. De tudom, hogy ők rendesek. Annyiban rossz, hogy jutalékos rendszer van, nincs fix fizetés, ha eladsz egy ingatlant, az után jár a jutalék. Vállalkozóként kell dolgoznod, és nem árt ha jogsid is van mert ugye ugy könyebb mászkálni az ingatlanokhoz. Telefont, benzint te fizeted. És változó, mennyit keresel, van amelyik hónapban semennyit, mivel nem vettek 1 ingatlant se de lehet olyan hónap is, mikor szétkeresheted magad. De rajtad áll, minél szorgalmasabb vagy, minél többet hajtasz, annál többet keresel :)
2011. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Antimod ***** válasza:

...és ha nem megy a piac, mert pl. válság van, akkor ott a gáz.

Nekem két ismerősöm is van, akik együtt élnek, és mindketten ingatlanosok. Nem veti szét őket a pénz.

2011. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!