Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 12 évesen válalhatok babysytte...

12 évesen válalhatok babysytterkedést? L

Figyelt kérdés
Van 1 hugom imádjuk egymást és jól kijövünk. Szerintetek van olyan szülő aki rábízná a gyerekét egy "gyerekre". Tudom, hogy hülyén hangzik, de sok olyan 12 éves van akik még kicsit se érettek én nem ezek közé tartozok. Gyöngyösön élek írjatok nyugodtan!
2009. máj. 2. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem vállalhatsz. Sem hivatalosan, sem feketén. Egyszerűen azért nem, mert még kiskorú vagy és ha valami baj történne a rádbízott gyerekkel, a szüleidet vonnák felelősségre. Elhiszem hogy szereted a kicsiket és értesz is hozzájuk, ezért inkább célozd meg az óvónői képesítés megszerzését.
2009. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%

Szia!

Ne haragudj, de én egy kisgyereket nem bíznék gyerekre. Hiába van húgod, az teljesen más! Másnak a gyerekéhez nem viszonyulnál ugyanúgy mint a testvéredhez! A testvéri szeretet teljesen más!

Szerintem ráérsz még ezzel a gyermekfelügyelettel foglalkozni, gyerek vagy még Te is, inkább játssz, tanulj, tanítsd a kishúgod, mert neki Rád van szüksége.

2009. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lehet, hogy nektek van igazatok csak amikor feltettem egy kérdést, hogy milyen munkát válalljak akor többen is írták ezért akartam megkérdezni.
2009. máj. 2. 19:42
 4/7 anonim válasza:
92%

Muszáj munkát vállalnod? Hisz olyan fiatalka vagy még!!! Neked nem munkát kellene keresned, hanem élvezni a gyermekkorod, mert hamar elillan ám!

Persze sok esetben kénytelenek a gyermekek is dolgozni, és ez annyira szörnyű . :-(

2009. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem se bízna 12 évesre senki gyereket. Majd 3-4 év múlva TALÁN elég érett leszel hozzá
2009. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem fogja a kisgyerekét egy 12 éves gyerekre bízni még akkor se ha tényleg okos,megbízható ...Nem a bizalmatlanság miatt,hanem mert ha valami baj történik(és soha nem lehet tudni hogy bekövetkezik-e vagy sem)Nemcsak a te szüleidet büntetnék meg,hanem a kisgyerek szüleit is akik engedik,hogy 12 évesen vigyázz a gyerekükre...A másik,hogy 12 évesen nem is dolgozhatsz....meg kell várnod a 16-dik születésnapodat(hacsak nem feketén akarsz dolgozni)...
2009. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 éves kor alatt nem vállalhatsz legálisan semmilyen munkát, feketén sem nagyon, hisz nem hiszem, hogy van olyan szülő, aki egy 12 éves, szintén gyerekre rábízná a "szeme fényét"!
2009. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!