Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérlegképes könyvelőként el...

Mérlegképes könyvelőként el tudsz helyezkedni?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyesen vagyok (+ 2. babát is tervezünk) de szeretnék közben tanulni valamit, hogy jobb és hétköznap végezhető munkát találjak, ha visszamegyek dolgozni. Ezt a szakmát néztem ki, és szeretném tudni, hogy szerintetek érdemes-e elvégeznem.

Nyelvet sajnos nem tudok, és anyagi vonzata miatt valószínűleg nem is fogok tudni tanulni.


2010. okt. 27. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jó vagy, akkor el lehet, sok a mérlegképes végzettségű, de sokan nem gyakorlottak és nem is igazán vannak otthon a könyvelésben.


Arról ugye tudsz, hogy most már feltételekhez van kötve a tanfolyam végzése: vagy szakirányú felsőfokú végzettségednek kell lennie (pl közgazdász) vagy pénzügyi-számviteli ügyintéző papírodnak kell lennie?

2010. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudok róla, köszi! A pénzügyi szakügyintézői szakot, ha minden jól megy januárban kezdem is.
2010. okt. 27. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én májusban fejeztem be a mérlegképes tanfolyamot. Azóta nézegetem az állásokat, de mivel nincs gyakorlatom, nem találtam semmi munkát még. Igaz,most főállású anya vagyok, de ha akadna valami jó hely, mennék dolgozni. Még annyit, hogy nagyon nehéz volt ez a tanfolyam, sokat kell tanulni nagyon. De sok szerencsét neked!

2010. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!