Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azt dolgozod, amit mindig is...

Azt dolgozod, amit mindig is szerettél volna, aminek tanultál? Miért pont ezt választottad, befolyásolt valami?

Figyelt kérdés

Én színész vagyok, ez a végzettségem is. Régen nem akartam egyáltalán színészkedni, ügyvédnek szerettem volna tanulni, de nagyon megtetszett az egyik helyi színházban játszó színész :D Teljesen belezúgtam 16 évesen, eljártam minden előadására, és valahogy megszerettem az egészet :D

23L


2011. okt. 20. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Régen,úgy 2000 körül negyedikes voltam,de már akkor 400oldalas könyveket vettem ki a suli könyvtárából,az akkori alsós tanítónöm azt mondta"Belőled ügyvéd lesz"..Sajnos azonban anyáméknak nem volt pénze(vagy nem akartak) jó suliba iratni,meg a matek nem volt az erősségem,így Szakképző suliba mentem,majd mikor a matektanárom megbuktatott felnőtt gimiben érettségiztem.Nem bántam meg,mert nagyon jó töri tanárom volt.Érettségi előtti évben kellett ismétlő dolgozatokat írni,volt,hogy senki nem tudta a választ az órán feltett kérdésekre,én meg doga közben is jelentkeztem😅😂Csak utána sajnos az anyagi helyzet nem engedte,hogy tovább tanuljak...majd született egy lányom,így most ez annyiban maradt..De vagy szakács szerettem volna lenni(most itthon "büntettem" a családot a különlegesebb kajáimmal)vagy varrónő..De majd ha nagyobb lesz a gyerek szerintem valamelyikbe belevágok.😊
2020. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!