Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Párommal kiszeretnénk menni...

Párommal kiszeretnénk menni külföldre dolgozni. Találtam is egy hirdetést. Lehet kamu?

Figyelt kérdés
A 250.000 ft kezdőtőke az mit takar?előre kell annyit fizetni a munkáltatónak?
2011. okt. 20. 20:57
 1/5 A kérdező kommentje:

itt a hirdetés:


"Kedves Érdeklődő!


Londonba keresünk csomagoló, gyárcsarnok takarító, szállodai takarító stb. munkakörökbe munkavállalókat.


A kiutazáshoz kb. 250.000,-Ft kezdőtőke szükséges / kiutazás, szállás, ügyintézés , költőpénz/.


Előre leszervezett szállásokra visszük a munkavállalókat melynek költsége 70,-GBP/hét/fő, tehát már nem kell kint szálláskereséssel foglalkozni, hanem a megérkezés után azonnal munkába lehet állni.


Elvárások: jó munkabírás, nagyon precíz munkavégzés, pontosság, önálló munkavégzés, csapatszellem. Kizáró okok: alkohol, drog.


Fizetés: 5,93GBP/óra. Teljes körű szervezés: utazás, szállás, bankszámla, NI Number. Fizetés hetente, bankszámlára.


Legálisan bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés. Nem idénymunka, hosszútávra keresünk munkavállalókat.


Alapszintű angol nyelvtudás szükséges!


Alapszintű angol nyelvtudás a következőt jelenti:


Megérti a nagyon egyszerű mondatokat az ismert nevek vagy szavak segítségével. Alap szinten képes kapcsolatokat teremteni. Fel tud tenni meg tud válaszolni olyan kérdéseket amelyek a mindennapi élethez szükségesek. Ki tud tölteni egyszerű formanyomtatványon személyi adatokra, lakcímre, állampolgárságra vonatkozó részeket.



Ha úgy érzi ezeknek a feltételeknek megfelel, akkor jelentkezzen e-mailen"

2011. okt. 20. 20:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan munkaaajánlattal, amihez NEKED pénzt kell bitzositani, nem érdemes foglalkozni, mert csak ráfizetsz.
2011. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

250 ezer Ft azt jelenti, hogy ennyinek lennie kell a zsebedben, amikor elindulsz, minimum!

nem a munkáltatónak fizeted, hanem abból fedezed a kezdeti költségeidet, szállás, kaja.....

én ezekkel a fajta munkákkal vettem észre, hogy kiszervezik az embereket, majd a helyszínen derül ki, hogy munka nincs, vagy "majd lesz", a pénz, amit viszel meg kb fedezi ezt az időszakot és a vége az szokott lenni, hogy jönnek haza az emberek. valamennyi nyelvtudással, ami meg mindenképp kell, az ember magának is tud szerezni munkát és szállást, nem kell hozzá egy lehúzó-szervezet....

2011. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi különös.. Mindenhova kell kezdotoke!
2011. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem utald át a negyed millát,

és ne menjél sehova!! :)


Amúgy, mi lenne, ha gondolkodnál?!

Mondjuk, itthon felvennének a Merci-gyárba...

Gondolod, hogy a portán be kellene fizetned 250ezret, hogy bemehessél dolgozni??!!

2011. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!