Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Élnél Hollandiában? Mennyit...

Élnél Hollandiában? Mennyit keres ott pl. egy lakberendező? Kö. Szi!

Figyelt kérdés

Tudom, nekem még nagyon-nagyon messze van ez az egész, de éredekel Hollandia és persze a lakberendezés is. (14 éves vagyok) Ott mennyit lehet keresni? És milyen szakmákat szeretnek? :D Tudom, nem fogjátok komolyan venni, de légyszi írjatok. :-)

14/L


2011. okt. 22. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek mi köze a családi kapcsolatokhoz?


Hollandia nem épp arról híres, hogy mindent dizájnolgatni akarnának, puritán, céltudatos kultúra. Ha lakberendezőként szeretnéd kiélni magad, lehet, hogy nem az a legjobb hely.


Ha németet, vagy angolt tanulsz, utána könnyebb holland nyelvet tanulni.

2011. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát még csak 14 vagy:) Addig sok minden fog változni. De én nem élnék Hollandiába. Engem Ausztria, Németország és az északi országok vonzanak(Norvégia stb.)
2011. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért 2. hollandia nem északi ország??:)
2011. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a klasszikus északi országokra gondolok:) Norvégia, Finn, Svéd...:)
2011. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hideg van arrafele is, de azért nem nevezném "északi országnak" :)
2011. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem élnék Hollandiában mert egy beképzelt, arrogáns, intoleráns banda... mindenkit lenéznek, pláne a Kelet-Európaiakat, és még bunkók is! Az a veszett nagy tolerancia meg liberalizmus ami Hollandiáról van kép csak egy image, semmi nincs mögötte...

Tapasztalatból írom ezt, és nem csak egyszeri tapasztalatból...

2011. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja persze keresni azt jól lehet de Kelet-Európaiként max. mosogatást vagy tehénfejést... persze tény h azzal is ott nem rosszul keresel :D
2011. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ŐŐ.. azért írtam cs.k-ba, mert ide sokan írnak. :)

És a mosgatással mennyit is keresnek? :DDD

Igazából nem akarok kint élni életem végéig, csak hát vonz az egész hely, és pénzt akarok keresni, mert most elég sz@r életem van, el akarom felejteni.

2011. okt. 22. 11:43
 9/9 anonim válasza:

Én nyáron voltam Hollandiába, nagyon jó kis hely, de igen az első válaszolónak van igaza, nem igazán adnak a berendezésre sőt szerintem kicsit " igénytelen " nép is .(persze nem azt mondo h szakadtak vagy bármi)

Elég jól keresnek a hollandok egy cipő bolti eladó keres 250ezret heti 3-4 napi munkáért. DE amennyit keresnek annyivel drágább is kinnt a kaja,ruha ilyenek. Hogy ott mit keresnek azt nem tudom.

2011. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!