Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is tart ilyentől?

Más is tart ilyentől?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetben vagyok, hogy nincs párom, pontosabban nem volt még. Azért nem, mert nem tettem semmit, hogy legyen.

Attól tartok, hogy anyagilag nem tudnánk kijönni. Nem végeztem egyetemet, de technikusi képesítésem és hivatásos gépkocsivezetői engedélyem van, 4 kategóriából. Van munkám, de nem keresek sokat, 100 alatt viszek haza havonta. Ennyi pénzből albérletet+ rezsi+ megélés nem lehet fizetni. Szülőknél nem akarok lakni párral együtt. (most is velük lakok). Ezért hagytam az egészet, mert nem működne a dolog szerintem.


2011. okt. 23. 05:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul közelíted meg. Tipikus körülményeket okoló hozzáállás. Neked kéne tenni sok mindent, nem a gép előtt ülve sajnálkozni, hogy milyen rossz így és úgyse lenne másképpen.
2011. okt. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
52%
Figyelj egyedül el ne menj albiba Én se megyek ameddig nincs Nő.Mert pénz az van de egyedül cinkes 120ból fentartani úgy hogy kényelmesen megéljek plussz bulira is jusson és mindenre.Szal inkább otthon vagyok addig.Aztán ketten meg már össze lehet dobni.Szóval ha van nőd akkor koccolj otthonról szerintem.Mondjuk Én húzom 24-25 éves koromig addig meg arany élet van.:)
2011. okt. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem is rosszul van megközelítve a téma. Nagyon előre rohantál gondolatban! Tehát az hogy van barátnőd azt még nem jelenti azt hogy egy fedél alatt "kell" éljetek. Korai még albérletről gondolkodni, hiszen ki tudja milyen hosszú lesz az a kapcsolat. Ne ebből indulj ki hanem ha meg van az a barátnő, és ha komolyra fordul akkor kell ilyeneken gondolkodni, de azt már 2-en kell megoldjátok!
2011. okt. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha 100 körül viszel haza, abból ki lehet jönni, keress lakótársakat! ha már ketten összefogtok, fejenként 40 ből ki lehet hozni a kérót rezsivel együtt. Persze le kell mondani bizonyos luxuscikkekről, ha eddig igényt tartottál ilyesmire (pl drága cipők, ruhák, pizzarendelgetés). Én mint nő mondom, hogy életem egyik legnagyobb és szigorúan betartott fogadalma az, hogy nem kezdek olyan pasival, aki az anyjával lakik.
2011. okt. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne az legyen az első gondolatod, hogy ha összejössz valakivel, az már másnap veled akar élni. Ezek a dolgok lassan alakulnak ki maguktól. Lehet csak pár hónapos kapcsolat lesz, de lehet olyan, ami évekig szól. Na, amikor már együtt vagytok huzamosabb ideig, akkor kerülhet szóba az összeköltözés, stb. Ha meg az zavar, hogy a szüleiddel élsz, és azt hiszed ez zavarja a nőket, akkor tévedsz. Pár találka után már meg tudod állapítani, hogy milyen a csaj. Elmondod neki mi a helyzet, és ha utána is találkozna veled, akkor nincs baj. Az én párom is 27 évesen még a nagyszüleinél lakott. 1 év járás után költöztünk össze, azóta meg ugye nem 1 fizu van, hanem már 2.
2011. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,az én 21 éves fiam.(Meg még sokan szerintem...)

75-80 körül keres,de úgy,hogy napi 4 órát utazik a m. helyére,(nem minden nap).

Igaz,komoly barátnője sincs,mert azt tartja, a "nők a pénzes fiúkat szeretik."

Nehéz helyzet, de régen se volt könnyű,pedig akkor több m.hely volt... 44Nő

2011. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy elolvastátok és válaszoltatok.
2011. okt. 23. 10:57
 8/8 anonim ***** válasza:
9:55-ös vagyok. Szívesen leírtuk a véleményünket, remélem a többiek nevében is beszélhetek. És segítettünk is valamit? Másképp látod már a dolgokat? Nem szabad elkeseredni, és feladni. Ilyenkor pont magad ellen cselekszel. Ha bízol magadban, és nyitva tartod a szemed, akkor előbb vagy utóbb meg fogod találni a megfelelő nőt, vagy pont ő fog megtalálni téged. :)
2011. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!