Mi az az Au Pair?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 09:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag bentlakó dada/babysitter.
2011. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
au pair/babysitter az ugyanaz? Hogy hogy bentlakó?
2011. okt. 27. 09:20
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan személy, aki a családdal lakik, ellátja a gyerek(ek) felügyeletét, és némi házimunkát is végez. A munkájáért ellátást és némi zsebpénzt kap, ami lehet, hogy kicsit kevésnek tűnik, de figyelembe kell venni, hogy neki ebből szinte semmire nem kell költenie, mert a családnál van elszállásolva (úgy tudom, kötelező neki külön szobát biztosítani), az étkezését is a család finanszírozza.
2011. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A baby sitter más, az nem lakik a családdal, és neki fizetést adnak, de a saját költségeit abból állja. Szóval az olyan, mint minden más munka, amiért fizetnek, míg az au pair a munkájáért szállást és ellátást kap.
2011. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
Babysitter. Fogalmam sincs, hogy mitől lett Au pair. Biztos flancosabban hangzik, mint a dada.
2011. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
valaki még régen mondta, hogy a babysitter és az au pair nem ugyanaz! Állítólag, a babysittert jobban lenézik, az au pair állítólag magasabb fokozat!
2011. okt. 27. 09:23
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

nos én voltam au pair és nem flancosabb mint a babysitter csak pl. tud életet menteni míg a baby sitter hív mentőt.


az au pair -ség előnye hogy a család gyerekeit igazán úgy ismeri mintha a saját gyerekei v. legalábbis a tesói lennének és több évre szól ez az elkötelezettség míg baby sittereknél előfordul hogy épp nem ér rá és másik lányt kell hívni aki semmit se tud az adott gyerekről csak általánosságokat tud bevetni nem tudja hogy kell megnyugtatni ... ez az alapvető különbség.

de van persze más is .. aki írta hogy főz meg takarít és ott lakik Ő írt jókat.

2011. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Bentlakó: a családdal él. Nem odamegy és ha letelik a munkaideje, akkor haza, hanem gyakorlatilag non-stop együtt él velük, szinte családtag. Ez a különbség az au pair és a babysitter között.
2011. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
én úgy hallottam, hogy az au pair csak a gyerekekkel foglalkozik és a bébisintér mos, főz, takarít! Az au pair állítólag a család autóját is vezetheti, ha viszi a gyereket valahova, a bébisintér nem! Lehet, hogy rosszul tudom?
2011. okt. 27. 09:29
 10/23 A kérdező kommentje:

09:28


Resident au pair :D

2011. okt. 27. 09:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!