Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Luxushajón kaszinóban dolgozot...

Luxushajón kaszinóban dolgozott már valaki? (krupié, security, osztó)

Figyelt kérdés

Nézegettem pár oldalt, ahol krupiékat keresnek óceánjáró hajókra, és 300-600ezer forintnyi fizetést írtak.

Nagynéném még 2006-2007 környékén volt már kint ilyen hajón, és fél éves szerződéssel 3 millió körül keresett, pincérként. Ha valaki azonban dolgozott már kaszinóban, akkor szívesen várom a tapasztalatait. (megéri-e, fizetés, munkaidő, stb)


2011. okt. 31. 11:02
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!


Én dolgoztam bár még nem elég sokat, mert sajnálatos módon eltörtem a kezem. A kaszinós élet a hajón nagyon laza(legalábbis azon a hajón ahol én voltam.) Meggyógyultam, most megyek vissza, Karib tenger. Egyik legjobb térség a hajózás szempontjából(pénzügyi értelemben).


Mint egy krupié neked viszonylag magasabb rangod van mint mondjuk egy pincérnek, szakácsnak vagy szobaszervízesnek. Kb. egy rangon vagy a táncosokkal, zenészekkel, színészekkel, énekesekkel. A kabinod ellenben nem nagyobb, és ugyan úgy ketten laktok benne. Ha magyarországi viszonylatokhoz szoktál, mint krupié, akkor az ottani munkát nagoyn lazának fogod találni. A roulette az szinte nem is kihívás, a black jack és a kockán van nagyobb játék. Fontos hogy tudj jól angolul és mondjuk legyen 2 éves tapasztalatod black jacken, rouletten, caribbean stud poker sem árt, manapság jó ha tudod a texas holdemet is. Az összes többire megtanítanak.


Munkán kívül mást nem is nagyon kell csinálnod, mert kaja van,pia van, cigi van, munkaruhád mossák-vasalják, a kabinodat kitakarítja a személyzet. Legalábbis annál a társaságnál ahol én vagyok. Ha kiköttök akkor addig míg el nem hagyjátok a partot a kaszinó zárva, meló nincs, neked szabad program. Ha ottalvós hajón vagy, akkor egész éjjel is szabad program. Szóval ha úgy vesszük cak tengeri napokon kell dolgozni mondjuk max 11 órát, azt is egy nagy szünettel a közepén. Kikötőnapokon mondjuk napi 5-8 óra.


Pénz már rég nem olyan jó, vagy a rokonod nagoyn szerencsés volt hogy pincérként ennyit meg tudott keresni.

A krupiék papíron amúgy is bagó fizetést kapnak atöbbit jattba számolják el mert így nem kell utánunk szinte semmit sem adózniuk. Átlagban ha jó vagy és kikerülsz akkor egy fél évi MINIMUM 10 000 dollára számíts. Hogy ebből mennyit cseszel el búvárkodásra, jetski-zésre, vagy szuvenirre, a te dolgod.


mindent összevetve ha tudsz dolgozni, szeretsz megismerni új embereket, akkor neked minden nap buli lesz. Egyik kényelmes munka ez a hajón. Remélem tudtam segíteni.

2012. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!