Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem lenne munkád! Elmennél...

Ha nem lenne munkád! Elmennél mosogatni 300 ezer ft-ért külföldre ahol a kaját és a szállásodat állja a munkáltató?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 18:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem milyen diplomád van?
2011. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ide inkább nem írom ki, de hála a jó égnek meglennék belőle, akár itthon is. (Mármint nem lennék munkanélküli, mert a jó az ugye a mai helyzetben elég erős túlzás bármire is).

Viszont pár nélkül nem mennék :( Az én nagy ő-m pedig nem beszél idegen nyelvet, és már nincs is abban a korban, hogy ezt megtanulja.

2011. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon jó fizetés, úgy hogy mellé kapsz szállást, és kaját. Ezekre költhetnél még pluszban vagy 600 eurót havonta.


A magyar diplomák sem garanciák sajnos semmire külföldön se. Tisztelet a kivételnek.

2011. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%

Én nem feltétlenül mennék ki. Ez nekem olyan "túl szép, hogy igaz legyen". És ezt sajnos tapasztalatból mondom. Édesapám 2 évet töltött Németországban 2 hónaponta jött haza és mindenféle jót ígértek neki. Persze nem fizették ki. 2 év ingyen munka + a beleölt anyagár.

Ez nekem elég volt ahhoz, hogy kételkedjek az ilyen ajánlatokban. :(

De remélem Veled nem történik ilyen rossz!

Minden jót!

2011. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
41%
Nekem Németország az egyetlen olyan hely, ahova soha nem mennék, még csak nyaralni vagy szórakozni sem. Undorító a nyelv, az emberek, a kultúra, minden... Persze ez egyéni vélemény. Nekem Spanyolország jön be, oda mennék mint a huzat! Persze ha te menni akarsz Németországba, menj csak nyugodtan, főleg ha nem köt ide semmi.
2011. nov. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Még szép!
2011. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen ésszel kell kimenni, szerződést íratni, (persze ehhez kell a nyelvtudás és nem a középfokú..) ami garantálja, hogy kifizetnek.


2 évig ingyen dolgozni.. Szerintem nem csak és kizárólag a munkáltató hibája. Én egy hónap után követeltem volna a pénzem, ha nem adják oda, nem dolgoztam volna még egy hónapot, 23at főleg nem.

Akit át lehet, azt bizony külföldön is átverik.

2011. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
79%

Édesapám anyanyelvi szinten beszéli a nyelvet, nem azzal volt a baj. Építőiparba dolgozott kint, és ugyan ott, mint nálunk, ott sem rózsás a helyzet, tehát körbetartozások vannak, mindenki a másikra mutogat. Még a szerződés és a rendes bejelentett munka sem volt (ezek szerint) elég, hogy édesapámat kifizessék. De inkább ne tapasztaljátok meg! És sajnos itthon is ugyan ez a helyzet. Az ügyvédek pedig csak a pénzt nyelik el :(


Bocsi az off-ért!

2011. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ez is munka, és fényévekkel jobb, mint nyomorogni, vagy k*rválkodni.

Nem értem, miért szokás még mindig lenézni azt nálunk, aki dolgozik. Vagy azért, mert pl. mosogat, vagy azért, mert pl. irodában dolgozik.

2011. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!