Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fősikolát ajánlanátok?

Milyen fősikolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

(nem név kéne csak irány)jelenleg informatikát és matikát tanulok emeltszámban,de kiderült h nem vagyok jó matekból és most kéne vmilyen új szak.(eddig informatikus szerettem volna lenni),jó lenne ha vmi hasonlót tudnátok mondani.

Viszont vmi olyan kéne ahol nem kell sokat számolni (nemtudom esetleg vmi web design vagy vmi hasonló).


2011. nov. 4. 15:46
 1/5 anonim válasza:

a webdesignt nem egyetem oktatják. OKJ felsőfokú érettségi szakképzések vannak (ált 1-2 év) aminek semmi értelme nincs.


Ha valami weblapos dologgal akarsz foglalkozni, akkor azt nagyon jól kéne már most is csinálnod, ha 17 éves lennél akkor is.


Általában ezt a szakmát... autodidakta módon szerzik meg a legjobbak, tehát nem tanítja nekik senki. Bár ha a googlet tanárnak lehet nevezni akkor igen. :)

2011. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Antimod ***** válasza:
Folyamatosan figyelni a netes trendeket, fórumokat, csinálni, tanulni. Sokan azt hiszik, az IT valami olyan, amit egyetemen meg lehet tanulni, aztán tudja az ember élete végéig. Szemeszter végére már az is elavult lehet, ami az elején még új volt.
2011. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából a a web designet csak úgy példának írtam, annyira nem vonz.És a második kommentelővel is egyet értek h nagyon gyorsan avulnak el az IT-ben a dolgok,1 jó informatikus halad a korral.

Csak most jelenleg kétségbe vagyok esve h mi is lesz velem matek elég spanyol fal ebből jön h a programozás sem vmi nagy eresztés részemről.Szóval most elég reméyntelennek látom a helyzetem.

Esetleg az ekonómia az milyen?

2011. nov. 4. 17:19
 4/5 anonim válasza:
Ha elvesztetted a fonalat a matekban, menj vissza és keresd meg.Utól fogod érni magad.Türelemmel szorgalommal menni fog az is és más is.A matek nem kedv vagy hajlam kérdése, hanem létszükséglet.
2011. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kössz a bíztatást.Most tervezek különórákra is járni.
2011. nov. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!