Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Néztem állást, és azt találtam...

Néztem állást, és azt találtam hogy kell valami munkaképesség-csökkenésének mértékéről szóló országos orvos szakértői szakvélemény. Na ilyet hol tudok szerezni, vagy miez? (Informatikai állás)

Figyelt kérdés

2011. nov. 14. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Háziorvostól kérjél beutalót oda.
2011. nov. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oda rokkantakat keresnek.
2011. nov. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
oda olyanokat keresnek,akinek friss ORSZI-papírja van...Országos Rehabilitációs Szakértői Bizottság...most nagyon téma a rokkantak felülvizsgálata,mert a magaspolitika azt gyanítja,hogy a rendszerváltás nyomán rengeteg lehet az akkor a munkanélküliség elől a rokkantnyugdíj menedékébe menekülő emberek száma...szal biztos azt akarják,hogy aki arra az állásra jelentkezik,az eleve rendelkezzen egy friss,mostani felülvizsgálati eredménnyel,ami ráadásul olyan,hogy továbbra is azt mondja ki,ill. állapítja meg,hogy az illető rokkant...
2011. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok,mielőtt megkérdezed,hogy miért fontos ez nekik,hát elmondom,hogy mocskos gazdasági érdekből.Egy rokkantnyugdíjas ugyanis kap rokkantnyugdíjat(amit majd hamarosan rokkantsági járadéknak fognak hívni,vagy talán már úgy is hívják),és akkor kevesebbet kell neki fizetni,mint egy egészséges informatikus-mérnöknek,mert aki rokkant,az csak 4,6 vagy 7 órát dolgozhat egy nap(leszázalékolás mértékétől függ) és akkor arányosan kevesebbet is ér a munkája,vagyis ha mondjuk 4 órás,akkor fele annyit kell neki fizetni,mintha ugyanezt 8 órában tenné...
2011. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ismét előző vagyok,szerezni meg nem tudsz,a korrupciót meg úgy ahogy van felejtsd el,pont most van napirenden ez a mizéria,hogy mindenkit felülvizsgálnak a régi rokkantak közül is...hátha nem rokkant...ha egészséges vagy,ne a rokkantak elől vedd el a munkát...
2011. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én született szívbetegség miatt,22 évig voltam rok.nyugdíjas, Szegeden megállapították, Orosházán ahol most vagyok (orvosilag) nem "hiszik" el, még azt is kétségbe vonják, hogy szükségem van a gyógyszeremre.most ,22 év után el is vették a nyugdíjam, és rehab.-ra sem javasoltak. egy fillér nélkül 58 évesen betegen ,mehetek a búsba
2013. febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!