Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak? Hogyan keressek...

Mit csináljak? Hogyan keressek legalább minimálbért egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Másodéves egyetemista vagyok, albérletben lakom mert nem kaptam kollégiumot. Az ösztöndíjjam csak egy heti ennivalóra elég. Kilátástalan a helyzetem.
2011. nov. 15. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt senki nem fog neked munkát adni, ne itt keress.

Menj diákmunkára valahova. Vannak ilyennel foglalkozó cégek, diákszövetkezetek.

2011. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vállalj diákmunkát, és spórolj. Sajna ez az egy megoldás van. Illetve ha kiemelkedő a teljesítményed, akkor pályázz más ösztöndíjakat is.
2011. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nappalin tanulsz, akkor a szüleidnek kellene eltartaniuk.
2011. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Katoonene ***** válasza:
aaalbérlet? menj magánkollégiumba, 25 ezerért vagy olcsóbban találsz, és mi az, hogy az ösztöndíj egy heti ennivalóra elég? Szülők?
2011. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Annyit fizetek albérletre is most(amit a szüneim adnak)

a mcdonalds tele, ingatlanközvetítőnek gondoltam magam egyébként de el kellett volna végezni egy tanfolyamot ami ütközött volna az egyetemi óréimmal, ennek ellenére megtettem volna, de a nő az állásinterjún már küldött is el...

Egyébként itt úgy tudom kérdezni kell és nem kérni

2011. nov. 17. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!