Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szolgálati idő. Hogy kell...

Szolgálati idő. Hogy kell számolni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, ha bíróságra mennék dolgozni és tegyük fel, 40 éves vagyok 20 éve folyamatosan dolgozom, csak más területen. Akkor nekem a szolgálati időm a táblázat szerint 0-1 év kategóriába tartozik, vagy a 20-22 évbe?

Hiszen ugye ott mások a szorzók a fizetés megállapításánál.


2011. nov. 15. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A közalkalmazotti kategóriás besorolást nem ismerem, de ha addig "piaci" alapon dolgoztál, és nem az "állami szektorban", akkor kezdőnek fogsz minősülni. Ami alapján ez a besorolás van, azt nem szolgálati időnek hívják, hanem közalkalmazotti jogviszonynak.
2011. nov. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. nov. 16. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kormánytisztviselő vagyok, és itt minden további nélkül beszámítják az Mt. hatálya alá tartozó munkajogviszonyt...
2011. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óóó, ez jó hír, köszönöm szépen
2011. nov. 17. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!