Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki kitudná körülbelülre...

Valaki kitudná körülbelülre számolni mennyi táppénz jár nekem?

Figyelt kérdés
78000ft.-os minimálbéren vagyok.tavaly 73500ft.volt.3 éve vagyok a munkahelyemen és januárban végig táppénzen vagyok de még nem kaptam egy forintot sem.pedig ugy tudom az első 15 napot a munkáltató fizeti betegszabadságként.vagy nem?mennyi lenne igy a betegszabira amit meg kellett volna már kapnom?SEGITS!!!
2011. febr. 21. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Leadtad időben a betegpapírokat?

Egy hónapra kb. 38000 Ft-ot fogsz kapni, amibe a munkáltató kb 19000-rel száll be...

2011. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

46800Ft


a fizud 60%-a a táppénz


feltéve ha időben szóltál h táppénzre mész és megvan minden papirod

2011. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:35


46800 minusz járulékok, azaz 38610 Ft, vagy a táppénzből már nem vonnak semmit?

2011. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen időben leadtam a papirjaimat,de a főnököm(kínai)cseszett a könyvelőnek oda adni és azóta is csak hiteget.azért kérdeztem kb mennyivel tartozik nekem.köszi a segitséget aranyosak vagytok!!!
2011. febr. 22. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!