Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » El tudom titkolni a leendő...

El tudom titkolni a leendő munkáltatóm elől, hogy az előző munkahelyemen a munkáltatóm rendkívüli felmondással mondott fel nekem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
El, de ha rájön, kirúg!
2011. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kilépő papírjaidat elkéri a munkaszerződés aláírásakor, és abból kiderül.
2011. nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kértek és nem is kérdeztek semmit az előző munkahelyemről, csak a rózsaszín tb-könyvecskét kérték.
2011. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen kérik a kilépő papírjaidat a munkába álláskor, abban benne van. Meg az igazolatlan hiányzások is.


Nekem csak igazolatlan hiányzások voltak (mert a tököm tele volt a volt mocsok munkáltatómmal, így nem mentem be, csináljon amit akar, aztán végül közös megegyezés lett), de ez nem érdekelte az új munkáltatómat, mert már csak akkor kérték ezeket, mikor már el lett döntve sok teszt után, hogy felvesznek.

2011. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Igazából nem derülhet ki, hacsak el nem mondod. A kilépő papírjaid eme részéhez semmi köze.

Ő csak a Munkáltatói igazolást kérheti, a tb. kiskönyved, a Jövedelmigazolást az egészségbiztosítási ellátások... nyomtatványt, valamint maximum az Adatlap-ot, amin a jövedelmeket igazolják.

Ezek egyikének sem kötelező kelléke a munkaviszony megszünés módjának feltüntetése (bár van olyan munkáltató, aki erről nem tud, és ráírja a munkáltatói igazolásra).

Egyedül az álláskeresési járadék igazolásán lehetséges ez, ahhoz pedig a munkaügyi központnak van köze, nem pedig a következő munkáltatónak.

2011. dec. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!