Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kerestek plusz pénzt,...

Hogyan kerestek plusz pénzt, a főállású munkátok mellett?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Tőzsde, aukciós portál.
2011. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kiváltottam az egyéni vállakozóit is. Főállásban könyvelő vagyok, vállalkozóként meg ugyanezt csinálom, no meg adótanácsadást.
2011. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sógorom vállal fűnyírást, fahasogatást, udvar-rendezést ilyesmit - ezt általában idősebbek vagy egyedülálló nők veszik igénybe.

férjem szakmája kőműves, bár sosem dolgozott abban, ő vállal betonozást, nyílászáró cserét, vakolást stb. elég olcsón, mert mint írtam, nem dolgozott a szakmájában.


Van, aki (fajta tiszta) kutyatenyésztést csinál, elég jól jövedelmez egyeseknek.

Vagy kinek mi a szakmája, mihez ért.

Egy ismerős burkol, nem szakmája, csak sokat dolgozik abban és megtanulta.


Sok mindent lehet mellékállásban csinálni, a legtöbb tűzoltónak, mentősnek van ilyen.Én sajna nem értek semmihez, a szakmámhoz úgy ahogy, abban dolgozok, de hát nem is akarok mellékállást, mert nem tudom meg nem is akarom a kislányomat elhanyagolni.

28/N

2011. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyelvórákat adok, tolmácsolok, fordítok, idegenvezetek. Összességében megkeresek vele még egyszer ugyanannyit, mint a főállásommal, és még változatos is.
2011. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én letölthető könyveket írtam, azzal keresek plusz pénzt.
2011. nov. 19. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Szintén nyelvi irányultságú lévén csatlakozom a negyedikhez, csupa jó dolgokat írt. Meg amit te írsz, kérdező, hogy letölthető könyvek, az is nagyon jó. Igazából szinte mindenkinek vannak lehetőségei ilyen téren, ha megtalálja, hogy miben jó és/vagy mit szeret csinálni. Bár a kettő sajna nem feltétlenül esik mindig egybe, de ha nem is szeret valamit az ember, viszont jó benne, és pénzzé tudná tenni, akkor máris ott a lehetősége, csak élnie kell vele.


Régebben pl. csináltam újságkihordást is. Nem volt egy leányálom, de az is egy keresetkiegészítés.


Szóval vannak lehetőségek, csak nyitott szemmel kell járni, gondolkodni, meg kreatívkodni, tanulni, ötleteket meríteni, infókat gyűjteni. Utóbbi háromra egyebek mellett pl. itt is van lehetőség: [link]

2011. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
letölthető könyvek írása hogy működik? van még ilyen?
2016. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!