Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kopogtató önéletrajz bevezetés...

Kopogtató önéletrajz bevezetésében kérnék segítséget. Önkormányzathoz szeretnék pályázatot beadni, de nincs meghirdetett állás. Mi legyen a bevezetőm?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 18:18
 1/2 anonim válasza:

Én is gondolkoztam ezen ( szintén egyik hely önkormányzat, ahol munkát keresek ), hogy annak ellenére adok be pályázatot, hogy nincs állás kiírva, de arra jutottam, hogy ha nincs kiírva, akkor állás sincs, :), ha pedig lesz állás, akkor azt úgyis meglátom én is, s akkor beadom akkor a pályázatom, mert aarra aligha számíthatok, hogy kapok tőlük egy fülest - csak úgy ismeretlenül - hogy 2 hónap múlva itt és itt üresedés lesz....

Szóval összefoglalva nem látom sok értelmét, de ha te tudsz valamit, amit én nem, akkor adj már tippet légyszíves! Te mire számítasz, ha beadod álláspályázat nélkül, akkor mi lesz? És hol keresel munkát?

2011. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Önkormányzatoknak kötelező közzététel van, így hiába van ott az önéletrajzod, az álláshirdetést meg kell jelentetniük, és csak az álláshirdetésre beadott pályázatokat értékelhetik.
2012. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!