Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megéri ez az...

Szerintetek megéri ez az állás? (sürgős! )

Figyelt kérdés

Van egy telefonos állás, ahol kisvállalkozókkal kell szerződést kötni, hogy fizessenek azért, hogy bentlegyenek a rendszerbe, ami alapján ajánlani tudjuk őket. Az alapfizetés 30E a jutalék lehet (alappal együtt) 60-100e is.

Mivel a jutalék hasonlóan az értékesítéshez nem rajtam, hanem a vállalkozón múlik, szerintem nem éri meg.

H-P 8-16h ig, napi 2X10p szünet + 30 p ebéd szünet.


2011. nov. 23. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. A telefonköltséged is elég magas lesz,de a kisvállakozók többsége örül,ha megél,és nem fog ilyesmiért is fizetni.
2011. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a végén még te fizetnél rá...
2011. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem kell fizetnem semmiért, egy irodában van. A dolog lényege, hogy leszerződnek pl fogorvosokkal, és aki felhív, hogy szeretne az XY kerületben fogorvost, akkor mi megadjuk annak a címét, akivel szerződésben állunk.


Én csak az alapot keveslem (ugye új ügyfelekkel kell szerződést kötni, de ha hirdetheti magát ingyen, miért tenné pénzért.), meg a kevés szünetet, ugyanis egész nap görnyedni nem lehet.

2011. nov. 23. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egész úgy hülyeség, ahogy van! Ha jobban belegondolsz, mi a létjogusultsága egy ilyen "közvetítő" cégnek manapság? VAN INTERNET!!!! Te is ha meg akarsz tudni valamit, mint pl. most ezt is mit csináltál? Irány az Internet!!! Megkeresed az interneten.


Sajnos ahogy írták az előttem szólók is, a mai gazdasági hlyeztben a vállalkozók ott spórolnak ahol lehet.

Ha el is vállalod ezt a munkát, készülj fel, hogy a megkeresettek 98,5%-a úgy elküld a 3,14csába, hogy ...

Ahogy én is elküldenék egy ilyet, ha vállalkozó lennék, és leszek is.

2011. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Katoonene ***** válasza:
Nem a jutalékkal van gond, ingatlanosok is tudnak 20E-t keresni egy hónap alatt, ha nincs eredmény...viszont egy biztos, hosszú távon nem látok jövőt ezekben a vállalkozásokban. Ott az internet..szép lassan kiszorítja ezeket a cégeket.
2011. nov. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!