Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapest airport utasbiztonság...

Budapest airport utasbiztonsági ellenőr mennyit keres?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Hali!

2012 jan 1-től vagyok bejelentve

bruttó 129.000 Ft az alap

erre jön rá 3 hónap próbaidő után brt. 47.750 cafeteria

Egyebek:

munkaruhát biztosítanak

van évi 10.000 Ft cipőpénz

tömegközlekedési hozzájárulás

benzin hozzájárulás (csak ha olyan időpontban mész amikor nincs BKV (pl hajnal))

illetve igényelhető hajnali reptéri minibusz


Ettől függetlenül nagyon gondold meg mert nagyon kemény meló... Fizikailag a sok állás megterhelő lehet, de leginkább mentálisan agyilag és lelkileg vág falhoz!! Kevés munkát tudok elképzelni ami ennél nagyobb stresszel és feszültséggel jár! Ha nyugodt kiegyensúlyozott munkakörülményekre vágysz messziről kerüld a repteret... De ha úgy érzed hogy bírod akkor hajrá!

Remélem segítettem

2012. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Jah azt még kifelejtettem hogy van 3 havonta 25.000 Ft bónusz. Bár ezt teljesítményarányban kapjuk! Az hogy ez bruttó v nettó azt nem tudom...
2012. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PilisPortya válasza:
100%

Kicsit pontosítanék, az előző válaszoló elnagyolt 1-2 infót.

Jelenleg 129.500 a bruttó alapbér, a próbaidő után járó cafetéria összege bruttó 30.000 forint 2013 január 1-től.

A negyedéves bónusz jelenleg bruttó 60.000 forint, de ez teljesítmény függő (a 100% szinte kizárt) és szintén a próbaidő letelte után jár. A cipőpénz pedig 14.000 forint.

Jelenleg csak munkaerő kölcsönző cég által alkalmaznak határozott munkaidejű szerződéssel.

Sajnos a nagynevű kölcsönző cég is csinál szarvashibákat. Nemrég kiderült, hogy több alkalmazottnak adminisztrációs hiba miatt nincs egészségbiztosítási fedezete.


A többit az előttem szóló helyesen vázolta. Maradjunk annyiban, ezt a pénzt máshol is meg lehet már keresni jóval stresszmentesebben.

2012. dec. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!