Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » G4S, Brink's -hez milyen...

G4S, Brink's -hez milyen nehéz bekerülni, ATM kezelő, pénzszállító munkakörbe?

Figyelt kérdés

Ha van olyan aki ott dolgozik vagy dolgozott leírná milyen nehezen vagy könnyen és, hogy hogy jutott be oda? Szeretnék dolgozni valamelyiknél, de nem tudom, hogy merre "induljak".

Köszönöm annak aki válaszol


2011. dec. 3. 12:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

NAGYON. Sőt szinte lehetetlen.Évtizedes referenciák kellenek hozzá,rendőri múlt,biztonsági szolgálat előny.

Vajon miért érdekel ennyire ?!

(Ez volt az egymilliárdkétszázmilliós kérdés ...)

:)

2011. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Na lebuktam.:)

Nem, komolyan érdekel, mert szerintem jó meló lehet és a fizetés sem lehet utolsó.

2011. dec. 6. 21:03
 3/21 anonim válasza:

Szia! Nem tudom,hogy még mennyire aktuális de:


Én Brinksesként dolgozom 5 hónapja,és mind a munkával,mind a körülményekkel megvok elégedve! A brinkshez jóval nehezebb bekerülni,több átvilágításon átesel,meg teszten,persze ez se viszi le a kockázatot 0ára!


Csak annyit írok amennyit szabad: A fizetésed Vidéken 150 nettó+ Caf.! a grupnál minimálbér és a túlórád sem fizetik! Pesten 180 a nettó a Brinksnél! ezek magyar viszonylatban nagyon jók!


Csak nem mindegy hol laksz! a Group van minden megyében,viszont a brinks Regionális Szállítást végez! Nagyobb távok! Atmes akkor lehetsz ha bekerülsz és elküldenek oktatásra! Mindenek ellenére,felelősségteljes és nem lenézett szakma! Nem keverendő össze az agyatlan bizt.őrökkel!

2012. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Én is szeretnék értékszállító lenni,már vagyonőrként dolgozom,mit kell tennem?
2012. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Én most kerültem be a G4S-hez hát mitmondjak? havi 16nap munka az is reggel fél 6tól este 9-11ig. 130.000as fizu.Szted?Nem erre számítottam de ha rá van szorulva valaki erre is akkor sajna nincs mese..

A túlórákat meg kifizetik....Hallások alapján is.

De elvileg a Brinks tényleg jobban fizet de oda nagyon nehéz bejutni..

2012. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Nos időközben már én sem a Brinks hírnevét öregbítem,hanem a G4S-ét,Atm es munkakörben! Fizetésről még nem tudok nyilatkozni mert elsején kezdek,de állítólag az Atmesek tűrhetően keresnek,persze ennek ára is van,sok meló lesz aztmondták! Azt tudom h a g4Shez atmeshez kell érettségi,legalábbis engem ilyen hírdetésen keresztül vettek fel! A brinkshez valóban nehezebb bejutni,de nem a felvétel szigora miatt,hanem mert kihalásos alapon megy a történet,olyan mint a honvédség:D De most h ekkora a munkanélküliség a G4nél semm ugrándoznak ide oda! mellesleg a g4nél keményebb átvilágítások vannak,mint megtapasztaltam,legalábbis az atmesekkel szemben tuti!
2012. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
szabad tudni miért jöttél el a Brinks-től?Oda adom be papírt most és érdeklődnék,hogy mégis milyen a meló ott?Persze csak amit leírhatsz...
2012. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Üdv!Ki dolgozik a brinksnél?Egy kis segítségre lenne szükségem.
2012. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Üdv! Én ma voltam a Brinks-nél Pesten! Nettó 130-at mondtak, napi 10-12 óra meló! 150 meg 180, persze a mesékben!
2012. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
És mennyi az esély a bejutásra?Vagy mire van szükség felvételin ?
2012. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!