Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnek a székesfehér...

Mennyit keresnek a székesfehérvári Denso gyárban? (netto)

Figyelt kérdés
Érdekelne azok bére akik a gyártósoron dolgoznak, illetve akik olyan irodaszerűségben üvegfal mögött. köszike
2011. dec. 3. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
a főnök tolmácsa (japánról-magyarra) millió körül keres, a gyártósoron meg minimálbér... max kicsit többet
2011. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Densot nem ajánlom, csak rosszakat hallottam róla, igazi rabszolgameló. Minimálbér körül kapnak.
2011. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Rabszolgameló?:D Így van,tényleg az. Minimálbérnél többet kapnak,bár attól is függ,hogy milyen műszakban dolgoznak. Akik folyamatba járnak 90.000 körül kapnak (kézhez).:D De akár 110.000 is lehet. Viszont 3 műszakban fuuuh, max. 85.000-et.Túlórával.:/ Túlóra nélkül inkább hagyjuk.:SS
2012. szept. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy nem mentem oda... Nem büdös az ilyen munka sem amúgy, de elvárnék legalább 110 nettót (túlóra nélkül)
2015. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kitty Tailor válasza:
100%
Azoknak akik szintén rákeresnek erre a kérdésre, egy kis frissebb infó (ma voltam bent felvételizni) : első hónap 123E brutto+5000 erzsébet u.(operátorként), majd a következő 2 hónapban 123E + éjszakai pótlék + túlórapótlék + 5000 erzsébet u. Majd ha vége ennek a 3 hónapos próbaidőnek, meg kapjuk a 3 hónapban elmaradt cafetériát ami kb 8 ezer erzsébet u. + 8000 benti densos kaja kártya. Busz visz és hoz, de szeretik a kötelező túlórát egy hónapban minimum egyszer, de mostanában (elmúlt negyed év) akár havi három is volt. A meló 8 órás , kétszer van 5 és egyszer egy 15 perces szünet. Kötelező a védő felszerelés viselése (densos nadrág, póló,olyan helyen hajháló és kesztyű, munkavédelmi bakancs és munkavédelmi szemüveg) . A gyár belül baromi zajos és koszos (csak a gyártó terület, amúgy szép minden. A mosdók is) azt még meg kell jegyeznem, hogy az emulziótol amit használnak kib*szottul búdösvan. Remélem tudtam segíteni :)
2016. jan. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Folyamatos műszak kb 130

3 műszak, túlóra nélkül 100-110

Plusz kafetéria. Jelenleg kb 20-30ezer erzsébet havonta, ha nincs betegállományod.

Emulzió szag, mindig cnc és hasonló gépnél van, ez keni-hűti a gép részeit. 1hét alatt megszokja az orr..

2016. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!