Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elektrotechnikusi szakmával...

Elektrotechnikusi szakmával külföldre amerikába. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2.os vagyok külföldön képezeltem el hogy munkát vállalok( amerika vagy máshova stb)


18évesen kapok érettségit, elektrotechikából is+2év technikusi.

Hol a legjobbak az életkörülmények és a kereslet ?


meghagyom másnak hogy MO-n rabszolga legyen....


esetleg weboldalak ahol ilyet keresnek?


2011. dec. 6. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
ennek a szakmának véletlenül nem az a neve, hogy "elektronikai technikus"? mert nem mindegy-......hát ezzel nem fogsz sokra menni... a technikus kifejezéssel esetleg lehetsz valahol müszakvezető vagy ilyesmi de maga a szakma az semmi.....nagyon kell tudni gyakorlatban azt amit csinálsz a suliban arra nem fognak megtanitani. MInden munkahelyen más a feladat azt ott kell magtanulni...csak aztán ha mindent magtanultál akkor lehetsz esetleg valami kis főnök. Általában azokat válasszák ki akiknek egy kicsit magasabb az iskolai végzettsége.Mivel ugy veszem, hogy még csak most nyomod a középsulit ráérsz még ezen gondolkodni. Nekem is hasonló a végzettségem most vagyok másodszakmán Vagy menj főiskolára..... na sok sikert.....
2012. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hidd el nekem Amerikának nincs szüksége elektrotechnikusra. 2 féle képen juthatsz ki:

1.orvos vagy(gondolok itt szívsebészre) vagy más olyan szakmád van amit az Amerikaiak nem csinálnak meg.

2.oda születsz

2014. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!