Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan pótolható az OEP-igazol...

Hogyan pótolható az OEP-igazolvány (az a rózsaszín kiskönyvszerű), ha elvesztettem?

Figyelt kérdés

Legalábbis égen-földön keresem, de nem találom. A régi munkahelyemen sem találják, valószínű én kavartam el.

Viszont kérik az új helyen napokon belül.


Mit tegyek???


2011. dec. 9. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
neked kell venned egyet,és aszsm a 13 kerben vettem valahol,magát a kiskönyvet vagy minek hivjak.pár ft.és a volt munkahelyeidet neked kell végigjárnod,és bepecsételik ujra.
2011. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez egy papir irószer-nyomtatvány bolt vagy mi.google ba keress rá
2011. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez így félig-meddig jól hangzik. Vagyis akkor nem jár fejvesztés érte és nem kerül horribilis összegekbe a pótlás, ez jó.

Viszont a régi munkahelyeimet nem nagyon akarnám végigjárni, de az még csak hagyján. Az egyik megszűnt, felszámolták, tehát nem is tudom...


Olyat vajon lehet csinálni, hogy veszek egy új, üreset, és csak az ezutáni munkahelyeket íratom majd bele?


Mert a régim 90%, hogy szó szerint nincs elveszve, csak a lakásfelújításkor összevissza rakosgattam a papírjaimat (több zsáknyi mappa), és szerintem ott lesz valahol. De egyelőre nem találtam azokban, amelyekhez hozzáférek. És még pár hétig biztos nem fogok tudni hozzáférni.


Szóval lehet belőle 2 db egy személynek?

Valaki van hasonló cipellőben?

2011. dec. 10. 13:26
 4/4 anonim válasza:
Mi lett végül? mert nekem most mondta a volt munkahelyem, hogy bocsi elhagytuk a könyved és bizony nekem is sok olyan van benne, ami már megszűnt :((
2014. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!