Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek miért kell egy...

Szerintetek miért kell egy önéletrajzhoz személyi igazolvány másolatot csatolni?

Figyelt kérdés
Ezt kérik a hirdetésben. Scannelni kell a személyi mindkét oldalát és csatolni az önéletrajzhoz. Nem fura ez kicsit?
2011. nov. 16. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én el nem küldeném :DD
2011. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem se küldd el!
2011. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne küldd el! Egyébként is fényképes igazolványt csak a tulajdonos hozzájárulásával lehet fénymásolni, önkényesen nem. Még a bankoknak, hivataloknak, adóhatóságnak sem. Olyan pedig nincs, hogy csak úgy állnak Veled szóba (ez a hülyítő szöveg része). Erre senki nem kötelezhet.


Én sehol nem engedtem lemásolni, sem a Magyar Államkincstárnál, sem a saját bankomban. Jöttek a butító szövegükkel, de én meggyőztem őket, hogy nem vagyok hülye, tudom, hogy ez csak duma. Érdekes, mégis tudtam bankszámlát nyitni, hitelt felvenni, kaptam családi pótlékot is, stb.

2011. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!