Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 17 éves (fiu) "diák" vagyok...

N.Krisztián kérdése:

17 éves (fiu) "diák" vagyok Budapesten. De sehol nem találok diákmunkát amihez nem kell az alap 18. életévet betölteni. A kérdésem az hogy valamilyen címet vagy tippet lehetne ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha lehetséges inkább 7végi munka kéne mert hétköznap otvan a suli és ha nem járok akkor a pótlékot is elveszik :S

Csak olyan írjon ha kérhetném aki éretten kezeli és nem 1 szavas válaszokat ad.. Előre is Nagyon Szépen Köszönöm Nektek!!!


2011. dec. 10. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hol kerestél? Ne interneten nézelődj, hanem személyesen menj be diákszövetkezetekhez. Lehet találni ilyen munkákat, csak nem egyszerű.

Például reggel metro újságot osztani egy elég jó meló. Én csináltam 17 évesen, annyi volt, hogy olyan állomásra kértem magam, ami közel van a sulihoz, és beszéltem az első órát tartó tanárokkal, hogy egy kicsit kések. Reggel 6-8 között dolgoztam, 8:15-re benn voltam suliban. Persze nagyon rossz korán felkelni, de így a hétvégéd szabad.

A tanárok amúgy még meg is dicsértek, hogy dolgozom, senkinél nem volt problémám a késéssel.

2011. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen csak interneten :// Értem nagyonszépen köszönöm a segitségedet =))
2011. dec. 12. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!