Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy 15 (lassan 15) éves srác...

Egy 15 (lassan 15) éves srác hogy kereshet pénzt?

Figyelt kérdés
önerőből szeretnék összegyűjteni egy másik motorra pénzt igaz csak 18 évesen veszem majd meg de inkább gyűjtök évekig de ha veszek jót veszek és szeretnék tippeket kérni hogy Budapest környékén mit lehet csinálni nekem hogy kevés pénzhez jussak fontos hogy én saját magam akarom összegyűjteni rá a pénzt mert akkor jobban megbecsülöm ez már bevált taktika :D
2011. dec. 11. 00:07
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsánat véletlen címbe 15 öt írtam tehát 14 vagyok és 15 leszek 3 hónap mulva
2011. dec. 11. 00:08
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha betöltötted a 15-öt, akkor nyáron már diákmunkát vállalhatsz, csak szülői engedély kell hozzá. Azt javaslom, hogy már máciusban menj be egy diákszövetkezethez regisztrálni, és utána hetente menj be érdeklődni, hogy van-e már munka nyárra. Így valószínűleg fogsz kapni munkát. Azt ne várd, hogy ők szólnak, mert ők azoknak adják ki a munkát, akik bemennek személyesen.
2011. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm utána járok ennek
2011. dec. 11. 13:16
 4/10 anonim ***** válasza:

14 évesen legálisan:

teszveszen/vaterán eladhatod a nem használt holmijaidat, de mivel korlátozottan vagy csak cselekvőképes ezért CSAK szülői felügyelettel

15 évesen iskolai szünetekben már vállalhatsz munkát

2011. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát nekem az nem volna jó mert mint mondtam a pénzért meg akarok dolgozni most az könnyű pénz lenne hogy eladom azok at a cuccokat amiket a szüleimtől kaptam
2011. dec. 11. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:
kisfiú, a kinőtt ruháid eladása ellen, szerintem, a szüleidnek nem lenne kifogása, vagy a régi iskolai könyveid eladása ellen
2011. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de értsétek meg légy szíves hogy a pénzért meg akarok dolgozni ennyi erővel kérhetnék anyámtól rá pénzt
2011. dec. 11. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nézd kisfiú, az eladásért is meg fogsz dolgozni, mert el kell készíteni a terméklapokat, a fényképeket.

és ha a nem használt, kinőtt holmijaid nem a kukában végzik, hanem pénz lesz belőle, akkor legalább a szüleid is látni fogják, hogy felelősen tudsz gondolkodni és tudsz spórolni


nyáron meg mehetsz diákmunkára, addig viszont illegális lenne dolgoznod, és egy munkáltató nem kockáztatja meg, hogy törvénytelenül foglalkoztasson :)

2011. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rendbe köszönöm
2011. dec. 11. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
postázás is meló ;)
2011. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!