Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tőzsdézésről szeretnék egy-két...

Tőzsdézésről szeretnék egy-két infót meg tudni. Lehet akár 1000 Ft-ért is venni részvényeket?

Figyelt kérdés
online tőzsde oldalon regisztrálni kell, és számlát nyitni,ez oké.de innen hogyan tovább?? részvényt hol tudom meg venni,és ha megvan, és szerencsém van és jön hozzá az összeg,akkor kapok értesítést hogy pl : kerestem ennyi összeget ?
2011. dec. 11. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapsz értesítést, persze arról is hogy mennyit buktál el :DDD
2011. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyományos tőzsdei vásárlás valamely ismert bank felületén keresztül nem lenne jó?
2011. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1000 Ft-ból nem tudsz részvényt venni. 10000-ből már tudsz, de nem érdemes. Min. 100-ezer, de inkább 500 az amivel el lehet kezdeni, de én anno 2 millióval kezdtem.
2011. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elobbem szolo irta hogy komolyabb osszeggel kell indulni, apropénzből inkább deviza vagy certek.


Fontos hogy megtanulj poziciot meretezni, a toke attetel a legjobb baratod, de ha hulyesegre hasznalod csak a szamladat nullazod le.

2011. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is valamelyik ismertebb bank felületét ajánlanám. Fenntartom a jogot, hogy tévedek, de ahol én vagyok, ott 1% jutalékot vonnak eladás/vásárlás esetén. 750 huf az értékpapír számla negyed éves díja. Ezentúl, hogy Te hány darab részvényt veszel, az a Te dolgod. Mondjuk a Fotex 260 huf, akkor magabiztosan vehetsz 3 db fotex részvényt. De én is azt mondanám, hogy 100,000 huf alatt nem érdemes beszállni.

Egy jó tanács:

- Csak olyan pénzzel tőzsdézz, ami nem kenyérre kell. Ha úgy veszel részvényt, hogy azt a pénzt leírtad veszteségként, akkor durva meglepetés nem fog érni.

Év végén jön összesítő, és beleírják, hogy a jövedelem bevallásod melyik sorába mit kell írnod.

Forexes, tőkeáttétes dolgokat nem ajánlanám jó szívvel Neked.

2011. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!