Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan válaszolnátok a követke...

Hogyan válaszolnátok a következő interjús kérdésekre?

Figyelt kérdés

Ha egy rossz napod volt a munkahelyen hogyan értékelnéd azt a nap végén otthon?

Hogyan látod magad a cégünknél kb. 5 év mulva?

Hogyan dolgozol csapatban és egyedül?


2011. dec. 11. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Volt egy rossz napom, megesik. Volt már előtte is ilyen, és valószínűleg később is lesz még.

2. 20 kilóval soványabban. Bocs kérdező, de a cég és a pozíció ismerete nélkül mégis mit lehetne erre írni? Még magamra vonatkozóan sem tudom.

3. Csapatban inkább a háttérmunkát szeretem végezni, esetleg ha lehetőségem adódik, véleményezek, de nem mindenáron. Vezetőként nem igazán vagyok jó, mert túl nagyok az elvárásaim, néha irreálisak. Egyedül szívesebben dolgozom, maximalista vagyok, de ha nem köt le a feladat, akkor elég sokat szenvedek vele.

2011. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hazudni kell a HRes kutyáknak.


1. az igazság az, hogy iszok egy sört, néha többet, nem értékelgetek a nap végén.

de azt válaszolnám, hogy mérlegelem, mi az amit jobban csinálhattam volna, aztán nem rágódok rajta, mert holnap is nap lesz.


2. rugalmas munkaidőt akarok, és több pénzt.

de neki azt válaszolom, hogy 5 év hosszú idő, annyi idő alatt valószínűleg felelősségteljesebb munkakörre lesz szükség, hogy ugyanúgy lekösse az energiámat, szeretnék majd projekteket vezetni.


3. utálom ha megzavarnak, miközben koncentrálok, azt is, ha várni kell másokra, és nem haladok. azt is utálom, ha nem tudják mit akarnak, nekem kell kitalálni egyedül, hogy mi legyen.

de a helyes válasz az, hogy csapatban örülök, ha meg tudjuk osztani egymás között a részfeladatokat, hogy mindenki azt tudja csinálni, amiben a leghatékonyabb. önálló munkánál pedig azt szeretem, hogy egyedül az én kreativitásomra van bízva a feladat, úgy csinálom, ahogy szerintem a legjobb.

2011. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Király! Köszi utcsó!
2011. dec. 11. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!