Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi prémiumot kaptál tavaly?

Mennyi prémiumot kaptál tavaly?

Figyelt kérdés
..na és milyen munkakörben dolgozol?
2011. dec. 12. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Az IT szektorban dolgozom egy multicégnél középvezetői szinten és nálunk teljesítmény alapon jár a prémium. 375.000 Ft-ot kaptam.
2011. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi jelent az, hogy teljesítmény alapján? Hogy mennyire vagy szorgalmas? vagy?
2011. dec. 12. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesítmény alapján = nálunk azt jelenti, hogy milyen intenzitással, milyen hozzáállással dolgozol, emellett pedig az is sokat számít, hogy mennyi a "termelékenységed". (Ha például sokszor megtagadod a túlórát, az mindenképp kevesebb prémiumot eredményez nálunk.)


Én egy 6 fős programozó csapat vezetője vagyok, a csoportomon belül is mindenki magas prémiumot kapott.

2011. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Prémium? Örülünk, ha van munkánk...
2011. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Három éve cégcimkés bor volt a prémium két éve szintén egy üveg bor, talán valami Hárslevelű, tavaly semmi, idén már gondolom levonják a bor árát a fizuból. Egy futárcégnél dolgozom Pesten, mint raktáros.
2011. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Logisztika középvezető, bruttó 1200e Ft.
2011. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez felháborító. Másnak meg kiszúrják a szemét 80 e ft-os fizuval. Nem hogy prémiummal!
2011. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!