Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kaptál munkát? Álláshirde...

Hogy kaptál munkát? Álláshirdetés útján (net, újság? ), ismerős ajánlott be, munkaügyi központ révén?

Figyelt kérdés
Vagy egyéb más módon? Voltál állásinterjún is, sok önéletrajzot küldtél el, volt alkalmassági vizsga is?
2009. nov. 29. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2009. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Én úgy, hogy egyetem alatt ott voltam gyakszin.

24/L

2009. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
2 melóm volt idáig. mind2 alkalommal az iwiw-en feltett hirdetésemre jelentkeztek többen is.
2009. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Én a neten regisztráltam különféle állásközvetítőknél és minden nap kaptam ajánlatokat e-mail-ben.(Reg.mérlegképes könyvelő vagyok, nyelvismeret nélkül) Ezekre küldtem el - kb. 40 helyre - az önéletrajzomat, a motivációs levelet, fényképet, erkölcsit stb.Egy hónapi intenzív keresés után 1 helyről írtak eddig vissza, hogy nem engem választottak. 1 helyre pedig behívtak interjúra. Itt adózási, könyvelési kérdéseket tettek fel. Excellben kellett egy feladatot megoldani. Két nap után újra behívtak. Itt már 3 ember kérdezgetett, de már nem csak szakmai, hanem egy bővebb, azt is mondhatnám, hogy egy emberibb, ismerkedő beszélgetés volt. Hétfőn kezdek (nov.30-án) dolgozni. És 55 éves elmúltam.
2009. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Eddig mindenhol bementem személyesen vagy hirdetésre jelentkeztem telefonon.


Emailes válaszra még eddig sosem jött össze semmi..

2009. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Én úgy kaptam hogy sehogy!


Viszont két dolgot észrevettem: egyes cégek csak hobbiból tartanak állásinterjút hogy teljen a munkaidő. Erre élveznek, és szó szerint átkúrják az embert.


Persze mindegyik szinte esküdözik hogy visszahívnak mindenképp bármi lesz, de ők akkor már tudják hogy ez nem igaz.


Rohadjon meg minden vállalkozó, bürokrata, és irodista!

Tisztelet a nagyon kevés kivételnek!

2009. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Még valami, ahogy én látom:


A munkaügyi központ fog utoljára munkát találni neked. De érdemes regisztrálni, és végig szívni a procedúrát. Nekem egy hónapig tartott.


Álláshirdetés: aki megkeres téged annak a 80%-a ügynöki munkába akar beszervezni jó sok hazudozással!

A maradék 20 nagy része is le akar húzni, vagy csak szórakozik veled - lásd amit az állásinterjúról írtam.


Csak a protekció, ami beválik. Az ismerősi kör. Jó állást csak szó szaktudással és nagy szerencsével szerzel, de leginkább úgy ha csókos vagy.


Szar kapitalista ország!

2009. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

lehet itt anyázni meg fröcsögni, ha nincs rendes tudásod és/vagy tapasztalatod, csak egy szaros papírod arról, hogy 2-4évet az iskolában aludtál meg dogákat írogattál, akkor nem fogsz sok helyre kelleni, ennyi.


akinek van tudása, az fog találni így is.

2009. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Ezt talán kérdezd meg azoktól a százezrektől, akikre nem igaz amit írtál. Főleg nem mostanság. Szoktál TV-t nézni vagy ilyenek?


Úgyhogy menj a francba a nagyképű szövegeddel.

2009. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Sehogy..


Ebben az évben kemény 5 hónapot tudtam dolgozni, azt is a Tesco-ban amíg be nem telta pohár a rengeteg baszogatástól meg arcoskodástól.


Azóta is munkát keresek, már 3 helyen is átvertek mindenhol 2-3 napot is dolgoztam volt ahol egy hetet is de semmiféle paprit nem adtak nemhogy szerződést..


Ki se fizettek, csak bejártam habokra


Az utolsó ilyen egy Tv műsor beszervezősdi csapata volt amit egy indiai paraszt vezet a tudjátok melyik tvben..

2009. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!