Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 20-án kezdek a munkahelyeme...

Ha 20-án kezdek a munkahelyemen 78000 bruttóért, akkor a munkáltatónak 1 hónapra akkor is meg kell fizetnie azt a rengeteg pénzt utánam, ha csak a hónap 11 napja számít bele a munkaidőmbe, nem az egész hónap?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, mert néztem a nettó bérkalkulátort, hogy mennyit kereshetek majd, és láttam a munkáltató költségét.
2011. dec. 13. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kedves, hogy így aggódsz :-)

Természetesen a munkáltatód is "csak" részarányosan fizet, mint ahogy te sem kapod meg a teljes havi béredet.

2011. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van itt még valaki, aki így aggódik a munkáltatóért? :)

Képzeld, ha milliós fizetésed lenne, akkor mennyibe kerülnél a cégnek. Egyébként az előttem szóló jól mondja. Csak tört hónap után kell fizetnie.

2011. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Nem arról van szó, hogy annyira aggódnék, csak eszembe ötlött, hogy ezt hogy oldják meg. Manapság már ki tudja. :)

2011. dec. 13. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!