Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ezzel tényleg...

Szerintetek ezzel tényleg lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van igénye ilyesmikre az embereknek?



Egyetemisták ,főiskolások,mellékállást keresők!

Telekommunikációval foglalkozó cég keres munkatársakat mellékállásban.

Feladat:

havi 10-15 ,vezetékes telefonnal rendelkező ügyfél felkeresése, s elégedettsége érdekében, meglévő tarifájának, előfizetésének kedvezőbbre váltása.

Jövedelem:kb.6000 ft/db.


2011. dec. 14. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják ügynök.
2011. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 6000 Ft/db nem igaz.
2011. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet vele gondolom, de ha saját telódról kell hívogatni, akkor talán csúnyán minuszba mész. Na meg nem tudom, hány embert kell felhívni ahhoz, hogy egyetlen is kössön veled szerződést és akkor az még csak 6 ezer. Pláne, hogy minden harmadik felhívott elküld a pi...ba. :)
2011. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mire figyeljek oda, hogy ne tudjanak átejteni? Úgy értem, azt tudom, hogy ha vállalkozóit akarnak kiváltatni velem, akkor utasítsam vissza, de mikre figyeljek még oda? Még sosem dolgoztam, tavaly érettségiztem...
2011. dec. 15. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!