Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ügyfél-tájékoztató (ügyfélszol...

Ügyfél-tájékoztató (ügyfélszolgálati munkatárs) - ez lehet értékesítési meló? Vagy bejövő hívások kezelése, panaszkezelés, stb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet értékesítés, de akkor hazudtak neked. Más kérdés, hogy ha értékesítésen dolgozol, abból többet tanulsz, mint ügyfélszolgálatosként.
2011. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

El kell hogy szomorítsalak,simán lehet értékesítő,akár házalós meló...

Nálam előfordult már,hogy jelentkeztem egy ügyféltanácsadó munkára,behívtak másnap,hogy menjek be egy próbanapra,és aznap derült ki,hogy házalni kell különböző termékeket-szolgáltatásokat kell eladni. Sötét utcákon járni,idegen településeken,idegen emberek lakásába bemenni egyedül... Ja és az interjún persze,egy szó nem esett arról,hogy ez ilyen meló... De még rá is kérdeztem direkt,hogy nem értékesítés-e... erre másnap kiderült,hogy az. Hát nem kell mondani,nagyon mérges lettem,elment egy csomó pénzem a beutazásra is... Úgyhogy rögtön kérdezz rá mindenre ha elmész az interjúra,mert nagyon szemetek az interjúztatók...

2011. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!