Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Telenor állásajánlatára...

A Telenor állásajánlatára jelentkeztem. Kiemelet ügyfélszolgálati ügyintéző. Munkaerőkölcsönzőn (Trenkwalder) keresztül. Több körös állásinterjú lesz. Holnap lesz az első kör. Mire számíthatok? Tesztek, és ilyesemi? Nehéz lesz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 12:04
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsánat az elírásért: KIEMELT...:)
2011. júl. 13. 12:05
 2/8 anonim válasza:

Szia én hasonlón voltam:UPC

Az 1.kört a Humán Centrum vezényelte le,először ált.tájékoztató, aztán olyan kérdésre kellett pozitív válaszokat mondani, amivel nem értesz egyet(pl.miért jobb esőben sétálni, mint napsütésben?), aztán személyes elbeszélgetés, ált.kérdések a cv-vel kapcsolatban.Ez jól is ment, 1 hét múlva vissza is hívtak a 2.körre, ott már a UPC interjúztatott.Elvileg a kérdések(miért akar itt dolgozni, meséljen magáról, miért jobb telefonos ü.szolg-on dolgozni, mint személyesen az ügyféllel találkozni, hogyan kezeli a reklamációt, hogyan értékesítene)nem lettek volna neheezek, de az interjúztató a maga havashenrikes , lekezelő, pöffeszkedő, kötekedő modorával ezt rendkívül megnehezítette, és a végén meg is alázott, ha érdekel a történet, írj vissza és elmondom. Készülj fel, h nehéz lesz, lehet, h stresszinterjút alkalmaznak, bár ezt előre közölniük kellene elvileg és pszichológusnak is jelen kell lennie.Ha engedik végy diktafonra mindent, és ha te is úgy jársz mint én, perelj!

Üdv és sok szerencsét, nem elriasztani akartalak, csak készülj fel a legrosszabbra is.

2011. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
OMG
2011. júl. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az a stresz interjú??
2011. júl. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom, én ilyen életerőt elszívó munkára biztos nem jelentkeznék. Biztos elveszne a pozitív életfelfogásom. Szörnyű amit leírtál... :S
2011. júl. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Sajnos muszáj volt jelentkeznem, mert nem lehetek munka nélkül....mindent megpróbál az ember, főleg Zala megyében, mert itt katasztrofális a helyzet...

Ha nincs hátszeled, sehol nem foglalkoznak veled...

2011. júl. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is jelentkeztem erre a munkára, bár más munkaerőkölcsönzőn keresztül. Jövőhéten megyek az utolsó fordulóra, ami immáron a telenor székházában lesz. Téged is visszahívtak? Ha igen, melyik nap mész? :) Én is kíváncsi vagyok mi lesz az állásinterjú utolsó állomásán.

2011. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hívtak vissza:( Kiestem az első körben, de sok sikert neked!
2011. júl. 31. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!