Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Monacóba mennyit keres egy...

Monacóba mennyit keres egy szakács, és ha kimegyek meglehet gazdagodni vagy oda gazdagon mennek ki az emberek?

Figyelt kérdés

2011. dec. 28. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Oda úgy mennek ki a szakácsok hogy tudnak főzni, tehát a minimum öt-hat év gyakorlat egy jó nevű étteremben. Tehát a kérdésedre válaszolva: biztos nem a legszegényebb szakácsok kerülnek oda, de ott aztán még jobban keresnek.
2011. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!!

És ott menyit keresnek az emberek?? kb. ??

2011. dec. 28. 14:16
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A szakácsoknak ott ugyanolyan a fizetése mint bármelyik más turistahelyen. Lehet hogy drága az étterem, de a haszon a tulaj zsebébe kerül.
2011. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

alapból szakács Vb-kre kéne járnod aztán ott jól szerepelned.

Ha meg a jó eredmény és/vagy a több év tapasztalat (van ismerösöm aki 21évesen Dubaiba dolgozik szakácsként VB-n elért jo helyezései miatt)

a fizetés ugyan annyi nagyából mint bárhol máshol magyar pénzben 600.000fttöl 1.2-1,5M ig

beosztás függő

ill ha olyan helyzetbe kerülsz, hogy kapsz borravalót na az több mint angliában pincérek fizetésik 3-4x is megkeresik pluszba ott.

meggazdagodni nem de jól élni lehet Monacoban szakácsként:)


sok sikert.

2011. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ok köszi :)

És szerintetek mi a jobb ha kihívnak vagy ha kimegyek és keresek munkát??

Ha nem Monaco, akkor Luxemburg,Franciaország,Németország,Svájcba mennék szívesen dolgozni nem akarok itthon!!!

2011. dec. 28. 22:17
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

A Kérdésedből azt nézem ki nagyon fiatal vagy.

Ha te akarsz lenni a világ legjobb szakácsa focistája akármilyen akkor jobb ha hívnak de ha boldogulni akarsz akkor anyanyelvi szintű nyelvtudás és vedd nyakadba világot.

El kéne dönteni m ilyen nyelvet tudsz anyanyelvi szinten.

és ahoz igazítani a munka helyet

"Franciaország,Németország,Svájcba"

froba francia kell németbe német svájcba 3-4féle nyelven beszélnek sokszor egymást sem értik meg a különbőző tályegységek azt nem ajánlom.

Ha angolul tudnál az lenne a legjobb akkor mehetnél dubai, abu dhabi..stb helyekre vagy angliába hajókra..stb mindel 5-6százezer ft körüli kezdőfizetés jár

2011. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen fiatal vagyok 15 éves fiú,

Angolul tanultam de most kezdtem a németet!!!

Én úgy ''terveztem el'' a jövőm hogy kimegyek valamilyen jó országba és ott nyitok egy éttermet lesz egy lakásom és egy jó autóm!!(lehet hogy csak gyerekként képzelem el így)

2011. dec. 28. 23:22
 8/15 anonim ***** válasza:

minden bizonnyal megfognak próbálni sokan lebeszélni rólla.

Sokan mondani fognak olyanokat, hogy "az életben nem csak ennyi számít" de ne hidd el nekik teljesítsd be álmaid, legyél sikeres és boldog :)

sok sikert.

2011. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Magyarországon nyitni egy éttermet a semmiből úgy 20 millió Ft-tól lehet. Monacoba ennek szerintem legalább ötszöröse, hanem tíz.


Szóval olyan nincs hogy kimegyek és nyitok egy éttermet. Max. az reális, hogy kimegyek 20 évesen és 20 év múlva tudok nyitni egy éttermet.

2011. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Remélem sikerülnek az álmaim!!

Persze nem úgy gondoltam hogy kimegyek és egyből nyitok egy éttermet hanem előtte dolgozok és akkor majd mint te is írtad kb. 20 év múlva tudok egy éttermet kinyitni!!!

2011. dec. 29. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!