Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Forever Living Product...

Az Forever Living Product (FLP) termékek értékesítéséből tényleg gyorsan meg lehet gazdagodni? Vagy ez is csak hülyítés? Mi a tapasztalatotok az MLM-mel kapcsolatban? Főleg olyanok válaszát várnám, akiknek saját tapasztalatuk van a témában.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/190 anonim ***** válasza:
79%
Hülyeség. És ez látszik is. Egy ismerősöm akart beszervezni, mondtam ha tényleg olyan jól keres majd, akkor fizesse ki nekem a beugrót, és csinálom. Azóta sem hozta szóba a dolgot, és nem is gazdagodott meg.
2011. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/190 anonim ***** válasza:
29%
Engem érdekel. Ha valóban örökké fogok tőle élni, áldozok rá havi húszezret max. Oksa? Írj.
2011. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/190 A kérdező kommentje:
Utolsónak: örök életet nem ígérek neked, de a jelenlegi életed javításában lehet, hogy tudok segíteni. Írj privit.
2011. nov. 12. 22:00
 4/190 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt akartam írni, hogy majd én írok Neked.
2011. nov. 12. 22:11
 5/190 anonim ***** válasza:
85%

Az ex főnököm felesége tökölt ezekkel a sz@rokkal, állandóan tukmálta rám is...


Aprópénzt keresett vele, de legalább jó idegesítő volt.


Adott többször a szuper energiaszeletükből meg a csodás gyógynövény löttyükből, én egyiktől sem éreztem sem a kicsattanó energiát sem semmi mást. Viszont az ízük legalább k*rva szar volt.

2011. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/190 anonim ***** válasza:
22%

Na ez a sok hülye nagyon felvágott agyilag! A sok nyavajgónak leírom, hogy elég szépen meg lehet élni ebből! Van olyan ismerősöm az FLP-nél, aki havi másfél milliót keres! Erről ennyit....Leülhettek, egyes.... ja és én is itt dolgozom, nem szaros magyar átlagbérért! Ti meg éhezzetek és dögöljetek bele azokba a szar gyógyszereitekbe, amit megvesztek a patikában! Csak annyit elárulok, kedves utolsó, hogy ezeket az általad nevezett "szarokat" megveszik nagyon sokan! Nem egy embernek segítettem már ezekkel a termékekkel kigyógyulni allergiából, megfázásokból, légúti panaszokból, sport sérülésekből, ízületi problémából és még sorolhatnám! Havi 1,2 MILLIÁRD Forint forgalmunk van! Az évi 14,4 MILLIÁRD FORINT!


Egy kulcsa van ennek az egésznek kedves kérdező, mennyire veszed komolyan! Ha ez megvan, akár két hónap alatt is eljuthatsz a manager-i szintre, ami már igen kecsegtető fizut ad!!

2011. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/190 anonim ***** válasza:
79%
Fizetett hirdetést hallhattunk, köszönjük szépen!
2011. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/190 anonim ***** válasza:
10%
Végülis teljesen felesleges itt bármi konkrétumot is leírnom, aki hülye haljon meg, én tudom miről beszélek! Aki meg irigykedik, így járt.... sajnálom
2011. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/190 anonim ***** válasza:
81%

1,2 milliárd? Wow, hogy oda ne rohanjak! Az már egy közepes ZRT bevétele :-)


A parasztvakítást meg nyugodtan hagyhatod. Én elhiszem, hogy van 10-15 vezető aki jó baromi sokat keres azon a pár száz betanított majmon aki a gagyi sz@r placebókat árulja a lebutított népnek, de az mese habbal, hogy a szorgalmas kis betanított majmocska 2 hónap múlva több százezer nettót fog hazavinni...

2011. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/190 anonim ***** válasza:
25%

Nem akarok egy olyan hülyével vitatkozni, mint amilyen te vagy, mert amíg nem tudod mire képes, elmondhatod te bárminek! Na meg parasztvakítás...hehe ezen jót nevettem! :DD Végül is nem én éhezem, mint ahogy te a szaros havi 80 ezres fizetéseddel!


"Én elhiszem, hogy van 10-15 vezető aki jó baromi sokat keres azon a pár száz betanított majmon aki a gagyi sz@r placebókat árulja a lebutított népnek."


Ezt is vicces volt olvasni! :DD Mivel ez egy MLM cég, ezért jóformán te csinálod a saját üzleted! Minél jobban megdolgozol a pénzedért, annál jobban megfizetnek!! Illetve ez a "gagyi sz@r placebó" íme, csak hogy tudd milyen minősítéseket kapott:


Termékeink az alábbi minőségi tanúsítványokkal rendelkeznek külföldről:


1. International Aloe Science Council - pecsétjük a termékeinkben levő aloe tisztaságát és minőségét igazolja

2. PETA Cruelty Free - annak igazolása, hogy termékfejlesztő kutatásaink során nem végzünk állatkísérleteket

3. Islamic Seal of Approval - iszlám minőségi tanusítvány

4. Kosher tanusítvány

5. Halal - iszlám minőségi tanusítvány


Hazai minőségi tanusítványaink:


1. A Magyar Természetgyógyászok Szövetségének ajánlása

2. 'Zöldpont' - annak igazolása, hogy hazánkban környezetkímélő hulladékgazdálkodást folytatunk

3. ISO tanúsítvány annak igazolására, hogy tevékenységünket az ISO minőségirányítási szabványnak megfeleően végezzük

4. HACCP tanúsítvány annak igazolására, hogy termékeink megfelelnek az élelmiszerbiztonsági követelményeknek


"de az mese habbal, hogy a szorgalmas kis betanított majmocska 2 hónap múlva több százezer nettót fog hazavinni..."


Te is biztos, olyan befásult gyármunkás lehetsz, aki nem hisz az ilyenekben, aki ennyi pénzt még a leélt élete alatt nem látott a bankszámláján. Rövid idő alatt igen is lehet nagy pénzt és minősítést szerezni a cégen belül, így egy mezei emberből is lehet igazgatói szintű elismert "kis betanított majmocska", aki megkeresi a havi akár 700 ezer - 1,5 milliós fizetést!

2011. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!