Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Start kártya - december 31-ig...

Start kártya - december 31-ig lehet igényelni. Január 1-től Start Bónusz kártya lesz. Melyiket igényeljem? Ha megfelelek a feltételeknek, a Start Bónusz kártyát érdemesebb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Most igényeltem Start plusz kártyát, és azt mondták így még2 évig érvényes, ha jövőre igénylem már csak egy évig lesz az. valószínű ez a többi fajtára is vonatkozik.
2011. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jövőre is lehet még igényelni (sima) Start kártyát?
2011. dec. 29. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:

A sima start kártya jövőre is lesz.

A start plusz és extra szűnik meg idén, azok helyett lesz a start bónusz.

2011. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, tehát ha nincs kilátásban álláslehetőség (sajnos) akkor nem jártam volna jobban ha a Start Extrát váltottam volna ki most, ugye?
2011. dec. 30. 20:36
 5/6 anonim válasza:
79%

Így van. Nekem azt mondták a munkaügyiben, hogy valószínű jobban járok 2012-ben a start bónusz kártyával, mint 2011-ben kiváltott start plusz kártyával.

Igazából marhára idegestíő, hogy nem lehetett találni a neten erről pontos információt! Sajnos az afsz-en sem volt egyértelmű! Írtam egy ügyfélszolgálatnak is még december közepén, hát csesztek válaszolni. Most nem váltottam ki a start pluszt, és csak remélni tudom, hogy a start bónuszra jogosult leszek!!! A sima start megmaradt! Az új start bónuszhoz még adatlapot sem találtam sehol, amit letölthetnék...pedig elvileg január 1-től igényelhető.

2012. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

Én se találtam túl sokat ezekről, ezért is kérdeztem itt meg.

ha 3 hónapja regisztrálva vagy a munkaügyi központban, akkor jogosult vagy rá.


Ezt találtam most:

[link]


itt még részletesebben:

[link]

2012. jan. 2. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!