Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Be vállalnál egy olyan külföld...

Be vállalnál egy olyan külföldi munkát ami igaz jól fizet de 3 idegen kollégával kellene egy lakásban lakni 4 hónapig?

Figyelt kérdés
Ez egy idény munka lenne ami igaz jól fizet de egy magyar sráccal és egy szlovák lánnyal kellene együtt laknom,mindenkinek lenne külön szobája és értelem szerűen a konyha,wc,fürdő az közös....nem tudok hogy elvállaljam e így...a pénz az biztos,a pénzt mindig megkapták elmondásuk szerinte a főnöktől és nem volt csúszás..ti be vállalnátok így?
2011. dec. 30. 10:12
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
bocsi nem 3 hanem 2
2011. dec. 30. 10:14
 2/48 anonim ***** válasza:
32%
Mit kényeskedsz?!
2011. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
48%
Te mekkora idióta vagy már ne haragudj?Mit akarsz külön házat magadnak?Többezren dolgoznak így külföldön.Sőt még magyar is van köztük?Uramisten el ne vállald,még elkapsz valami betegséget!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
76%
Én örülnék ha lenne külföldi munkám és mellé még szállás külön szobával............
2011. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
30%
És a munka nem lesz büdös?
2011. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim válasza:
100%
Én bevállalnám, ha nagyon kellene a pénz. Egyik barátnőm Londonban él és kb 8-10 ember bérel 1 házat közösen. Néha cserélődnek az emberek, előfordul hogy nem magyarokkal laknak, de eddig nem volt gondjuk azon kívül, hogy az újak buliztak, meg hangoskodtak.
2011. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
71%

hát, ha 3 kiéhezett pasi mellé kéne menni, akkor nem,

de így nyugodtan !

2011. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
nem kényeskedek egyáltalán,de azért hallottam egy két helyről akik voltak így és mindig volt valami balhé...a konkrét példa amikor az egyik ismerősömet meg gyanúsította az egyik lakó társa hogy ellopta a pénzét,közben nem is és a srácot bevitték a sittre és ott rohadt egy hétig,közben nem csinált semmi,csak a srácnak nem volt szimpatikus így úgy döntött kib.aszik vele...
2011. dec. 30. 10:20
 9/48 anonim ***** válasza:
79%
Ha ennyire félsz inkább ne menj!!!!!!!!!!
2011. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

ma 10:18


nem nem akarok házat képzeld el..nekem az megfelelőbb lenne hogy kapok egy apartmanban egy külön álló szobát egy tusolóval ahol egyedül vagyok....nekem az is bőven megfelelne...nincsenek nagy igényeim..

2011. dec. 30. 10:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!