Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik országban vannak a...

Melyik országban vannak a legjobb munkalehetőségek jó fizetéssel?

Figyelt kérdés

Pár év múlva kiszeretnék költözni a barátommal külföldre dolgozni, akár hosszabb távra is. Eddig úgy van, hogy London-ba megyünk. (egyébként a barátom szakács)

Melyik országokat ajánljátok? Tapasztalatok?


2011. dec. 30. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt az országot amelynek a nyelvét beszélitek.Nyelvtudás nélkül egyik országban sincs lehetőség munkát kapni.
2011. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez így jól hangzik papíron hogy jó munkalehetőség meg jó fizetés de nem ártana a dolgok mögé látni. Itt például szinte minden harmadik, negyedik külföldre kimenő magyar Londont jelöli meg mint célt. Persze, nagyváros, de igazából az egész világ oda akar költözni. Lehet hogy több pénzt tudtok megtakarítani, de max. dolgozni megy oda az ember, nem élni. A másik meg az hogy a nagy multikulti nem sok embernek jön be...

Szóval ha az ember élni is szeretne valahogy külföldön (nem csak az indiai/arab/kínai/spanyol szintén bevándorló szomszédokat szidni) akkor az a két lehetőség marad hogy ingázik a városba (a legtöbb helyen sok idő és pénz) vagy pedig eleve vidékre költözik. Ha a nagyvárosi ingázás nem akadály akkor Skandinávia, ha vidék akkor Franciaország. Szerintem. Aztán lehet hogy van aki mást mond, én személy szerint a kiköltözést eleve nem tartom túl jó ötletnek sziklaszilárd elhatározások nélkül. Mondjuk egy szakács szakmával, nem hinném hogy túl rangos étterembe tudna elhelyezkedni a barátod és annyival jobb életszínvonalon élnétek mint mondjuk itthon. Többet lehet hogy keresnétek, de nektek kell alkalmazkodni, nem másnak hozzátok.

2011. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindegyik országban vannak, itthon is.


Attól függ milyen szintjén állsz az életnek!


Van itt is aki 70 ezret keres egy hónapban és majd megszakad érte, meg van oylan is aki egymillió kettőt keres, és heti 4 napot dolgozik, és még véletlenül sem politikus, nehogy ezzel jöjjön valaki.


Szerintem ti még ne akarjatok kimenni, ássátok bele jobban magatokata dolgokba, mert amit olvastok, vagy hallotok annaka fele sem igaz, csak a szemeteknek higyjetek, kivéve, ha tv-t néztek, mert akkor még annak se!

2011. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom Angliában akkora a munkanélküliség, hogy 50 éve nem volt ekkora. Inkább a németekhez menj, mert ott pont fordítva van a helyzet. Ezt írják a gazdasági szakemberek. Persze, ha van kint valakid, aki mindent rendez vagy egy biztosan keresett szakmád Angliában, akkor biztosan jó lesz, de ha nincs akkor 100-szor gondold meg, mert nekem Angliából 10 ismerősöm közül 7 hazajött egy hónapon belül.
2012. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hollandiát ajánlanám,szép hely,kedves emberek,jó a fizu is,szerintem angol nyelvtudás bőven elég.
2012. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Canada, befogadó ország és sok magyar él ott. Nekem a főnököm (ott) magyar. WOW
2012. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!