Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemzetközi szállítmányozási...

Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintáző BGF-en ér valamit?

Figyelt kérdés
Nemzetközi gazdálkodás szakra több mint valószinű nem vesznek fel a BGF-re, másik suliba meg nem vagyon szeretnék menni mint például zskf,bfk,ávf, ezért ezt a szakot választanám, csak el lehet e vele helyezkedni?

2012. jan. 4. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én másoddiplomásként végeztem BGF-en nemzet. szálltmányozó szakon. Nekem munkába vágott, ezért jó volt. DE ÁVF-es az első diplomám és sokkal többet ért az ott tanultak mint egy szakügyintézői tanfolyam a BGF-en.

2012. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor inkább ávf és rendes NG.-s diploma azt mondod?....szerinted ezek közül melyik lenne a legkobb választás:zskf,ávf,edutus,wsuf.(indolkold légyszi!)...VALAMINT az ávf-en milyen szakirányok vannak ng-szakon?meg magárol a sulirol mondanál pár szót, mert semmit nem tudok róla, a diplómát amit ad nézik valamibe, valamint a maga a képzés nagyon nehéz?köszi!:)
2012. jan. 5. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, Bocs de én a többi rövidítést nem ismerem. Melyik sulik ezek?

Nemzetközi szállítmányozás alapszakként amúgy sem indul a BGF-en nem? Én kiegészítőként tanultam, alap diploma után. Nemzetközi gazdálkodás szakok nagyon jók még. Az AVF-en is volt anno. Én már 2003-ban végeztem. Attól függ milyen tanuló vagy. Mindenképp a KÖzgáz és Külker az aminek van még neve. Első körben azt választanám én. Maga a suli épp annyira nehéz volt az AVF-en is, csak könnyebb oda bekerülni. Összességében a régi nagy iskolák diplomája ér a legtöbbet.

2012. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget!Többet segitettél, mint gondolnád!:)
2012. jan. 7. 20:59
 5/6 A kérdező kommentje:
..és egyépként közepes tanúlónak vallom magam, érettségi szempontjából az átlagom 4egész, de semmiből sem emelteztem, amit azért megbántam.
2012. jan. 7. 21:04
 6/6 anonim válasza:
FSZ-re akarsz menni bgf-en, ugye? Én is:)
2012. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!