Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kínos állásinterjú tapasztalat...

Kínos állásinterjú tapasztalataitok? Mi volt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Volta több állásinterjún már, volt 2 emlékezetes, az egyiken elmentem oda, behívtak engem meg egy másik embert, kérdeztek és mindkettőnknek kellett válaszolni ugyanarra. Kifejtettem rendesen mindenre a választ, a másik csajszi meg minden válaszom után csak ennyit mondott: hááááááát szerintemiis... pontosan így gondoltam én is.

Másik, ahol jelenleg is dolgozok, még annál a cégnél diákmunkába dolgoztam, aztán felhívtak egyszer, hogy mennyek be egy időpontra, ha még akarok náluk dolgozni. Nekem ebből nem az jött le, hogy állásinterjú, úgy hogy munkásruhában szakadt melegítőben beállítottam, és akkor küldtek fel a cégvezetőhöz, aki öltönybe kiöltözve várt, meg is jegyezte, hogy ennyire ne legyek biztos a dologban, hogy csak így jövök, mert ő meg akarta adni a tiszteletet, hogy felvesz hozzájuk, de amikor megtudta, hogy nem gondoltam állásinterjúra, csak nevetett rajtam, de felvettek így is. Nem a ruha teszi az embert. :)

2012. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem egyszer el állásinterjúra és csak ott tudtam meg, hogy ez az OVB. Bementem, beszélgettem pár percet a fickóval,nyomta a maszlagot, majd elém tolt valami tesztet, hogy töltsem ki. Elkezdtem kitölteni,aztán mondtam, hogy azt hiszem ez engem nem fog érdekelni és felálltam és eljöttem:)
2012. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felborítottam véletlenül a cégvezető kávéját interjú közben.
2012. jan. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Diákmunkát kerestem, és egy kávézóba jelentkeztem pultosnak. Az interjú arról szólt, hogy a cégvezető beszélt tíz percet arról, mit kéne csinálnom (kiszolgálni a vendégeket, letörölni az asztalokat és hasonló banalitások), aztán megkérdezte, van-e kérdésem. Egy lett volna, mégpedig az, hogy ez most komolyan egy állásinterjú volt? De inkább nem tettem fel. És jól tettem, megkaptam a munkát.

Ami ebben számomra főleg kínos volt, az az, hogy amikor megismerkedtem a kolléganőimmel, akkor vált főleg egyértelművé, hogy a főnök (egyébként egy nagyon visszahúzódó srác) egyszerűen azokat vette fel, akik a leginkább tetszettek neki: az arcunk, alakunk, frizuránk mind hasonló stílusú volt, nyilván ez az esete. Őszintén ezt roppant kínosnak éreztem...

2012. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
10:19 Ez jó! Végül megkaptad az állást? :- )
2012. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam meg.
2012. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Bementem, rájöttem h szar, és megkérdezték, hogy miért akarom ezt csinálni én meg megmondtam h senki nem mondta hogy akarom és akkor megköszöntem és elmentem. 5 perces interjú ennél kínosabb még nem volt XD
2012. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

kicsit későn, de én is hozzászólnék :)

jelentkeztem vagy 5 állásra. felhívott a nő, h menjek be.

ott kérdezte, hogy milyen munkatapasztalataim vannak. meséltem a sales-es melóimról, valamint arról, h már kicsit bele vagyok fásulva. erre felajánl valami fost, hogy tv shopos vackokat kéne telefonon értékesíteni.

mondom: ez nem az ügyfélszolgálatos meló?

erre ő: legközelebb vegyen annyi fáradságot, hogy ha jelentkezik egy állásra akkor olvassa el a szöveget.


mondom neki, ha sales melót keresnék, akkor sem vállalnám el ezt, amit ön ajánlott.

komolytalan vacak volt az egész, szóval egyáltalán nem bánom.

2012. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!