Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú. Hogyan viselkedj...

Állásinterjú. Hogyan viselkedjek, mit vegyek fel? 1-2Jótanács jól jönne

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, ma megyek egy pubba állásinterjúra. Eléggé izgulok, szeretném ha felvennének, sosem voltam még ilyesmin. Mit vegyek fel? Milyen sminkem legyen? A hirdetésben kiemelték hogy dekorativ lányokat keresnek.

Mit kérdeznek majd? Hogyan viselkedjek.


2011. dec. 19. 15:21
 1/8 A kérdező kommentje:
tudom nem nagy durranás egy kocsma...de azért nekem jól jönne mint állás egy heti 3alkalmas okj-s képzés mellé keresetként...
2011. dec. 19. 15:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél csinos,de ne tedd ki a melleidet,mármint azért kihívó ne legyél...szóval legyél dekoratív...
2011. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez mostmár érdekel, hogy mit is jelent az hogy dekoratív?:)
2011. dec. 19. 15:32
 4/8 A kérdező kommentje:

egy sötétszürke vastag cicanadrág egy hosszitott fekete pulcsi, fekete magassarkú csizma jó? Posztókabáttal?

És a smink?

2011. dec. 19. 15:32
 5/8 anonim válasza:
Sorrendbe: Légy dekoratív: Kényelmes de csini csizma, cipő, lehet farmer, de ne szakadt, csinos felső, nem amolyan hivatalba menős, hanem amolyan alakkiemelős, egyszerű. Smink ne legyen túl harsány, a szemed kiemelheted, alapozó is jól jön. Olyan, amivel végig tudnál dolgozni egy műszakot. Körmeid legyenek rendben.Légy természetes, ne izgulj, ne görcsölj. Nyilván olyat keresnek, akihez szívesen mennek oda az emberek, nem csak a kiszolgálás a feladatod, hanem hogy a helyet kellemesebbé tegyed. Tehát vidám, közvetlen. Tudom, nehéz, de ne izgulj!!! És ne nagyon rágódj ezen. én eddig amikor nagyon nagyon nagyon készültem, stresszeltem, már az interjú első 5 percébe tudtam, bukta. Amikor odamentem azzal hogy tudtam ki vagyok, mit akarok itt, beszélgetésnek fogtam fel, máris jó eredménye volt.
2011. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az összeállítás amit írtál, okés. És sok sikert!!!
2011. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
És ha nincs nagy melled, akkor mindenképpen pushup melltartó!
2011. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nos, mit érzel, hogy sikerült?:) Vagy tán már meg is mondták az eredményt?
2011. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!