Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kiváltatta a Start kártyát...

Kiváltatta a Start kártyát végül nem vett fel, nem szemétség?

Figyelt kérdés

Mással is történt ilyen?

Ledolgoztam a próbaidőt, a főnök mondta, hogy fel leszek véve, váltsam ki a Start kártyát.

Kiváltottam, boldogan bementem, hogy végre lesz munkahelyem. Azzal fogad, hogy üljek le, majd jön.

Várok egy órát, visszajön és csak annyit mond, hogy mégse fog felvenni, menjek el. Semmi bocs, vagy köszi az eddigieket.


Így a kártyám érvényessége lehet, hogy munka nélkül fog lejárni, ezt a melót is 1,5 év utána találtam volna, a kis plusz esélyt is elveszi tőlem :(


2012. jan. 13. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

ÖÖÖÖÖh

nem igazán értem...


Próbaidőn voltál? Bejelentve?

Utána nem is válthatsz ki Start-kártyát....

Start kártyát csak akkor válthatsz ki ha nem volt előtte egyetlen munkahelyed sem!


Start plusz kártyát tudsz kiváltani ha az igénylés időpontját megelőző 16 hónapon belül legalább 12 hónapja, pályakezdő álláskereső esetében nyolc hónapon belül legalább hat hónapja együttműködsz a Munkaügyi Központtal!


Hogy engedték neked kiváltani a START-kártyát?

Nem voltál bejelentve próbaidőn? Fizetést se kaptál?

Mert akkor a "főnök" erre játszott

Ingyen dolgoztál neki x ideig...

2012. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbaidőn voltam egyszerűsítettel, nap végén kaptam valamennyi pénzt. Az egyszerűsített munkavállalói nem számít a start kártyába.

Előtte még soha nem dolgoztam, ez lett volna az első bejelentett munkahelyem, ha felvesz.

Pályakezdőként 1 éve együttműködő munkanélküli voltam, erre válthattam ki a kártyát.

Tulajdonképpen már mindegy, még ki sem küldte az apeh, csak fogy az idő.

2012. jan. 28. 15:53
 3/4 anonim válasza:
Én is így jártam, de én próbaidőn se voltam. Azt mondta a főnök, kellek neki, de váltsam ki a START kártyát, ha az meglesz, felvesz. Szeptember 2-án kezdődött volna a munka augusztus végén megjött a kártyám. Felhívtam, hogy megvan a kártya, mikor írjuk meg a szerződést. Annyit mondott mégis másnak adta a melót. A kártyám most szeptemberben fog lejárni. Most épp tanfolyamot csinálok.
2012. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok sikert a munkakareséshez, nekem azóta sikerült munkát találnom, így kb. 1,5 hónapot volt kihasználatlan a kártyám.
2012. márc. 31. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!