Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ilyen sok helyre...

Tényleg ilyen sok helyre keresnek masszőröket vagy a hirdetések nagy része csak álca és erotikus masszázsra keresik az embereket?

Figyelt kérdés
Munkanélküli vagyok és elgondolkoztam, hogy elvégzek egy masszázs tanfolyamot, ha erre ekkora az igény. Ha nézem a hirdetéseket nagy arányban masszőri munkára keresnek embereket. Felmerült viszont bennem az is, hogy lehet, hogy ezek erotikus masszőri munkák? Hogyan tudom kiszűrni, hogy melyik keres valódi masszőrt és melyik erotikus masszőrt?
2012. jan. 13. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha vállalkozóként számlásnak keresnek, akkor hagyd a fenébe. Azon csak te bukhatsz.
2012. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy ilyen helyre, kamuzd azt,hogy már végzett masszőr vagy és megtudod valójában kit keresnek.
2012. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én gyógymassző vagyok és nehezen találok munkát. Nagyon telített a szakma.


A legtöbb hirdetés erotikus munka (ami bizonyos kulcsszavakból kiszűrhető. pl.: csinos lányokat keresünk exkluzív szalonunkba blabla) vagy

kiadó masszázshelyiséget hirdetnek, ahol ugyebár a masszőr fizet azért, hogy esetleg később legyen munkája, de a kezdeti veszteséget vállalkozóként a masszőr fizeti.

2012. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!