Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnak egyesek akkor is...

Hogy tudnak egyesek akkor is vigyorogni, amikor dühösek/szomorúak éppen? Mi a módja ennek az álcának?

Figyelt kérdés
... és senki nem is veszi észre, hogy művigyor az egész, mert annyira élethűen alakítják. Rengeteg helyzetben hasznát vehetném, mert nekem egyből kiül az arcomra, ha valakit nem csípek, aztán megy a kombinálás meg a sértődés. Mi a bájvigyor titka?
2011. dec. 28. 12:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
62%
Simán csak elfojtják magukban. Nem mindenkinek sikerül. Nekem is csak néha. Viszont mikor sikerül, később több 1000 dologgal együttvéve tör ki belőlem. A művigyor titka szerintem az, hogy mindenki azt gondolja magában, hogy mennyire szánalmas a másik ember, és lehet annyit sem ér az élete, mint a sajátunk :S (de rajtuk is lehet látni a fintorgást stb. , remélem érted, hogy gondolom).
2011. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
62%
Az életben megtapasztaltam azt az egy dolgot, ha mérgesek vagyunk valakire, vagy megpróbálnak minket megbántani, vagy csak bunkók velünk, a legjobb, ha belemosolyogsz a képébe, az ő feje meg majd felrobban! Ez tényleg így van, tapasztalatból mondom :)
2011. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kellően "kétszínű" jellem.

A nyílt, egyenes embereket kevesebben kedvelik, mégis hosszabb távon velük szeretnek az emberek együttműködni, mint a színészkedőkel.

2011. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Antimod ***** válasza:
Én biztos nem tennék ilyet (nem is menne), egyszerűen nem természetes, hülye amerikai szokás.
2011. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mosolyogni amikor szomorú vagy, szerintem nem kétszínűség. Egyszerűen, ha tudod, hogy nagyon rosszul esne másoknak, ha kimutatnád az érzelmeid, simán menni fog.
2011. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Én ha szomorú vagyok azt, ha odafigyelek rá tökéletesen tudom vidámságnak álcázni. Úgy csinálom, hogy megpróbálom a pozitív oldalát nézni (persze van aminek nem lehet), vagy nem is hagyom, hogy megfogalmazódjon, eljusson az agyamig a gondolat, egyszerűen kiszorítom belőle. Nálam a szomorúság olyan dolog, amihez idő kell, és ebből nincs túl sok. A dühöt viszont már elég nehéz elfojtani, ezt én sem nagyon tudom. Észrevehető rajtam.
2011. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ne akard te is ezt a gusztustalan álcát felvenni. ez az egyik legokádékabb dolog, amikor valakit majd szét vet a düh, közben meg művigyorog és műnevet. inkább üljön ki az ember arcára azonnal az összes érzése és legyen belőle konfliktus. én is kíméletlenül őszinte vagyok (mind szókimondásban, mind arcmimikában) és inkább legyen mellettem kevesebb, de őszinte ember, mint hogy sok álbarát nyaljon x dolog miatt.
2011. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

20:46

Sajnos én sem tudom másképp látni, ezért sajna valószínű, hogy sosem fogom tudni alkalmazni ezt a műmájer vigyorgást.


13:26 - Tehát a rossz érzések elől valósággal elmenekülsz? Jól értelmezem?


13:19 - Érdekes, amit mondasz. Nem kerültem még ilyen helyzetbe, de egyszer azért próbára teszem magam.


13:16 - Tökéletesen egyetértek!!!

Lásd: [link]


13:01 - "bunkók velünk, a legjobb, ha belemosolyogsz a képébe" Na, ilyenkor nem tudom, minek kéne lejátszódnia a fejemben, hogy szembe vigyoroghassam a vadbarmokat. Van esetleg valamilyen konkrét tipped?


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. dec. 29. 06:03
 9/13 anonim ***** válasza:
13:26-os vagyok. Igen, azt hiszem. Nem hagyom, hogy befészkelje magát a fejembe, nem gondolkodok rajt, így időm sincs szomorkodni.
2011. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én eddig megéltem minden érzelmemet jót, rosszat egyaránt, de van abban valami, amit mondasz.
2011. dec. 29. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!